خانه درباره ما مشتریان همورا
تولیدی انواع سیم و کابل:

سیم باف

سابقه همکاری سیم باف و همورا به سال ۱۳۸۲ باز می‌گردد.

شرکت تولیدی سیمباف در سال 1357 با توجه به نیاز رو به رشد کشور به کابل‌های انتقال نیرو اقدام به احداث کارخانه‌ای در تهران نمود و توانست با توجه تولید محدود کابل‌های برقی در آن زمان، بخشی از نیازها کشور را تاُمین نماید. در سال 1372 با توجه به نیازهای روز افزون صنایع کشور و سیستم مخابراتی، سیم باف با افزایش سرمایه، کارخانه‌ای به مساحت 21000 متر مربع در شهر صنعتی ساوه احداث و به بهره‌برداری رساند.
اکنون این کارخانه علاوه بر تولید انواع کابل‌های برق برابر استانداردهای VDE-BS-ISIRI و انواع کابل‌های مخابرات شامل ژله فیلد کانالی و خاکی، مهار دار و هوایی ساده و کابلهای شیلد دار را تولید می‌نماید.
این شرکت دارای گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و دارای گواهینامه ISO9002-94 از شرکت DNV هلند می باشد.

سیم باف در سال 1382 طراحی وب‌سایت خود را به همورا سیستم واگذار نمود.
دوزبانه بودن سایت، دارا بودن صفحه محصولات (شامل امکان جستجو در بین محصولات بر اساس نام)، امکان دانلود نمودن فایل PDF از مشخصات هر محصول و صفحه ارتیاط با ما از جمله بخش‌های این سایت می‌باشد.

راه‌اندازی شبکه داخلی دفتر مرکزی این شرکت، طراحی و رایت سی دی مولتی مدیا و طراحی نرم افزار محاسبه قیمت کابل و سیم از دیگر خدمات همورا به سیم باف بوده است.

آخرین وضعیت همکاری: پایان همکاری

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
یوپی اس
همورا سیستم با تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه یوپی‌اس، اقدام به راه‌اندازی اولین دانشنامه تخصصی در این زمبنه نموده است. همورا قصد دارد تا ضمن ارایه مقالات و اطلاع علمی و کاربردی از طریق وب سایت upspedia.com اقدام به...
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت
مهم‌ترین نکته قبل از پیاده سازی و طراحی وب‌سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب‌سایت چیست؟! همورا می‌تواند به عنوان مشاور و طراح ضمن نیازسنجی، شما را در انتخاب ماژول‌های درست راهن...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
پیش بیا، این روزها بیشتر از همیشه به این پیش‎آمد نیاز دارم (کامران رسول‎زاده)