خانه درباره ما مشتریان همورا
تولیدی انواع سیم و کابل:

سیم باف

سابقه همکاری سیم باف و همورا به سال ۱۳۸۲ باز می‌گردد.

شرکت تولیدی سیمباف در سال 1357 با توجه به نیاز رو به رشد کشور به کابل‌های انتقال نیرو اقدام به احداث کارخانه‌ای در تهران نمود و توانست با توجه تولید محدود کابل‌های برقی در آن زمان، بخشی از نیازها کشور را تاُمین نماید. در سال 1372 با توجه به نیازهای روز افزون صنایع کشور و سیستم مخابراتی، سیم باف با افزایش سرمایه، کارخانه‌ای به مساحت 21000 متر مربع در شهر صنعتی ساوه احداث و به بهره‌برداری رساند.
اکنون این کارخانه علاوه بر تولید انواع کابل‌های برق برابر استانداردهای VDE-BS-ISIRI و انواع کابل‌های مخابرات شامل ژله فیلد کانالی و خاکی، مهار دار و هوایی ساده و کابلهای شیلد دار را تولید می‌نماید.
این شرکت دارای گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و دارای گواهینامه ISO9002-94 از شرکت DNV هلند می باشد.

سیم باف در سال 1382 طراحی وب‌سایت خود را به همورا سیستم واگذار نمود.
دوزبانه بودن سایت، دارا بودن صفحه محصولات (شامل امکان جستجو در بین محصولات بر اساس نام)، امکان دانلود نمودن فایل PDF از مشخصات هر محصول و صفحه ارتیاط با ما از جمله بخش‌های این سایت می‌باشد.

راه‌اندازی شبکه داخلی دفتر مرکزی این شرکت، طراحی و رایت سی دی مولتی مدیا و طراحی نرم افزار محاسبه قیمت کابل و سیم از دیگر خدمات همورا به سیم باف بوده است.

آخرین وضعیت همکاری: پایان همکاری

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
طراحی لوگو
از آنجا که لوگو در واقع نماد، سمبل و نشان سازمان‌ها، محصولات، برندها و افراد می‌باشد لذا در طراحی و ساخت آن باید دقت کرد و حساسیت خاصی داشت.
اطلاعات بیشتر
دوره آموزشی رفتار سازمانی
مثل سازمانی پیشرو فکر کنید و با تکیه بر رفتار سازمانی حرفه‎ای‎ها‎ را دور یک میز جمع کنید. سازمان و میزتان محیاست؟ پرسنل حرفه‎ای، مسلط به دانش رفتار سازمانی را از ما بخواهید.
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
خرم آن روز که بازآیی و سعدی گوید/ آمدی؟ وه که چه مشتاق و پریشان بودم (سعدی)