دوره حرفه‌ای و کاربردی گوگل ادز (از پایه تا پیشرفته)

اگر مدیر یا صاحب کسب و کار هستید، قطعا بدانید که می‌توانید فروش‌ سازمان‌تان را متحول کنید؛ به نحوی که گوگل‌ادز یکی از محبوب‌ترین روش‌های بازاریابی‌تان خواهد شد. همینطور اگر کارشناس و یا مدیر دیجیتال مارکتینگ هستید، این دوره به شما کمک می‌کند سطح مهارت‌های کاری‌تان را ارتقا معناداری دهید و فرصت‌ جدی‌تری برای پیشرفت بسازید.

 

درباره این دوره

حدود 5 سال پیش با گوگل ادز آشنا شدم. یک دوست در مالزی پرداخت ارزی را انجام داد و من با هزار آزمون و خطا گوگل‌ادز را شروع کردم. تقریبا تمامی اشتباهات ممکن در گوگل ادز را انجام دادم. نتایج همیشه مرزی بود؛ نه آنقدر خوب بود که تشویق به ادامه کند و نه آنقدر بد که از ادامه پشیمان شوم.
دوره‌های آکادمیک را که گذراندم، متوجه شدم چقدر مسیرها را اشتباه رفته‌ام. اکنون که از این تجارب در مجموعه‌هایی که مشاور بوده‌ام استفاده می‌کنم نتایج استثنایی هستند. به نحوی که این سازمان‌ها حیاتشان را بدون گوگل ادز متصور نیستند. همان سازمان‌هایی که با هزار تردید و بدبینی شروع به کار کردند.
اکنون ما در همورا قصد داریم یک دوره فشرده برگزار کنیم. در این دوره من تلاش خواهم کرد بسیاری از آن چیزهایی که آموختم را - بدون پنهان کردن فوت کوزه‌گری- به اشتراک بگذارم. اما درباره دوره:

 

این دوره به درد چه کسانی می‌خورد؟

این دوره برای مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی و کسانی که کسب و کار شخصی‌ دارند مناسب است.

 

تازه‌کارها می‌توانند در این دوره شرکت کنند؟

خیر. علیرغم این که ما علاقه داریم با تازه‌کارها کلاس داشته باشیم، اما این دوره فقط برای کسانی مفید است که اطلاعات قبلی و پایه‌ای درباره فضای دیجیتال مارکتینگ داشته باشند. دلیل این تصمیم آن است که دوست داریم سطح کلاس حرفه‌ای و عملی باشد. بنابراین این کلاس برای تازه‌کارها گنگ و مبهم خواهد بود.

 

این کلاس‌ها به چه کارتان می‌آید؟

اگر مدیر یا صاحب کسب و کار هستید، قطعا بدانید که می‌توانید فروش‌ سازمان‌تان را متحول کنید؛ به نحوی که گوگل‌ادز یکی از محبوب‌ترین روش‌های بازاریابی‌تان خواهد شد.
اگر کارشناس و یا مدیر دیجیتال مارکتینگ هستید، این دوره به شما کمک می‌کند سطح مهارت‌های کاری‌تان را ارتقا معناداری دهید و فرصت‌ جدی‌تری برای پیشرفت بسازید.

 

نحوه‌ی اداره کلاس چگونه خواهد بود؟

تقریباً نیمی از کلاس من کار می‌کنم و نیمی از کلاس شما. (من یه خرده بیشتر از شما!) یعنی آموزش داده می‌شود و پس از آن نوبت تمرین عملی خواهد بود.
نکته مهم این است که یک اکانت گوگل ادز در اختیار شما گذاشته می‌شود که همان جا به صورت عملی کار کنید و مشکلات اجرایی‌اش را از نزدیک ببینید و در کنار هم ساخت یک کمپین واقعی را تجربه کنیم.
اگر بخواهم صادقانه اعتراف کنم، در طی این سال‌های تدریس، متوجه شده‌ام بدون تمرینِ عملی، یادگیری گوگل ادز ممکن نیست. (پیش آمده که در کلاس‌های تئوری از نگاه شاگردها احساس کرده‌ام، دارم به زبان دیگری صحبت می‌کنم.)

 

مدرس کلاس کیست؟

ساسان سلوتی. آدمی کنجکاو در دیجیتال مارکتینگ. مدرس دیجیتال مارکتینگ در مجتمع فنی و چند جای دیگر و مشاور دیجیتال مارکتینگ چندین مجموعه‌ی بزرگ و کوچک. (دیدن رزومه ساسان سلوتی)

 

چگونه مطمئن باشیم که مدرس خوبی است؟

قولی در کار نیست:)). اما چند دلیل وجود دارد که احتمالا قانع کننده باشد:
این که من شخصا ابتدا با آزمون و خطا یادگرفتم و بعدا به صورت آکادمیک. یعنی تقریبا به اکثر اشتباهات رایج مسلط هستم:)) و سعی می‌کنم آن موارد و ترفندهای حل مشکل را با شما به اشتراک بگذارم.
ضمنا به صورت پیوسته مشاور مجموعه‌های مختلف برای اجرای کمپین‌ها بوده‌ام.

 

کلاس کجا برگزار می‌شود؟

کلاس در فضای شرکت همورا. همین عکسی که در پایین می‌بینید. شاید سوالتان این باشد چرا همورا؟ دلیل این است که همورا فضای آرام‌تر و امکانات پذیرایی بیشتری دارد و امکان برگزاری کلاس به صورت صمیمی‌تر فراهم است.

فضای آموزشی شرکت همورا (امکان استفاده از صندلی‌های اداری هست)

آیا در پایان دوره مدرک هم می‌دهید؟

تنها مدرکی که می‌توانید با خودتان ببرید همان کمپین‌ها و تمرین‌هایی است که انجام داده‌اید.

 

ظرفیت دوره و فرصت ثبت نام چقدر و کی است؟

از آنجا که کلاس به صورت عملی برگزار می‌شود، ظرفیت کلاس نهایتاً 8 نفر خواهد بود. لذا با توجه به محدودیت لطفا در اسرع وقت ثبت‌نام خود را انجام دهید.

 

ساعت و تاریخ چگونه است؟

کلاس‌ها در دو پنجشنبه 12 و 19 دی برگزار خواهد شد. خودتان را باید برای یک ماراتن پرکار و نفس‌گیر آماده کنید: از 9 صبح تا 17.

 

غذا و خوردنی را چه کنیم؟

طبق تجارب قبلی، میزان مصرف گلوکز و فسفر در کلاس پیشرفته به شدت افزایش خواهد یافت. بنابراین خود همورا گاه و بی‌گاه با نوشیدنی گرم مانند چای و قهوه، میوه و... پذیرایی خواهد کرد. همینطور برای این‌که از زمان بیشترین بهره را ببریم، ناهار مهمان همورا در کنار هم صرف خواهد شد.

 

سرفصل دقیق چه خواهد بود؟

تقریبا جدول زیر با کمی تغییر در میزان دقایق هر بخش.

مبحث اصلی سرفصل زمان (دقیقه)
مبانی و شروع ساخت کمپین

گوگل ادز چیست؟

15

اصول و مبانی گوگل ادز 45
ساخت کمپین سرچ ادز 120
تمرین عملی ساخت کمپین توسط دانشجویان تمرین ساخت کمپین واقعی گوگل ادز 180
گزارش و تحلیل

ساخت اکانت

15

ارتباط گوگل ادز با سایر ابزارها

15

تحلیل رقبا

30

گزارش سازی در آنالیتیک

30

حل مشکلات رایج کمپین‌ها

60

گزارش‌سازی

30

 

 

 

بهینه‌سازی

تنظیم کانورژن ریت

60

ترفندها

30

بید استراتژی CPA

45

تکنیک‌ها کاهش هزینه‌ها و ترفندهای دیگر

45

کمپین تصویری، حل مشکل و تمرین

تمرین موارد

120

کمپین تصویری

60

 

چگونه ثبت‌نام کنم؟

با همکار ما خانم ساناز برارش تماس بگیرید. ایشان شما را راهنمایی و ثبت‌نام خواهند کرد.
شماره همورا: 44264163 داخلی 20.

 

قیمت و شرایط برگزاری دوره

  • طول دوره: 15 ساعت، در دو پنجشنبه 2 و 9 مرداد ماه 1399 از ساعت 9 صبح الی 17 عصر همراه با پذیرایی و نهار
  • ظرفیت 8 نفر
  • قیمت دوره: 1،635،000 تومان. برای کسانی که قبلا با همورا به هر نحوی همکاری داشته‌اند مبلغ 1،355،000 تومان.
  • مهلت ثبت‌نام: با توجه به محدودیت در اسرع وقت ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

 

از ما چه می‌گویند؟

امید اکبرپور
امید اکبرپور
مدیر فروش و بازاریابی ستاره ونک
همورا، متخصص، صمیمی و دوست داشتنی!

از وقتی جلسه‌های مشاوره‌ای دیجیتال مارکتینگ را با همورا شروع کردیم، زاویه‌ی دیدمان بسیار تغییر کرد و در این زمینه در مسیر پیشرفت قرار گرفتیم. در این مدت همه دوستان همورایی با گشاده‌رویی و سخاوت مثال زدنی هر آنچه می‌دانستند را به ما منتقل کردند و به نظرم بارزترین ویژگی آنها این است که هر چه دارند را بدون تعارف به اشتراک می‌گذارند و فن استاد را برای خود نگه نمی‌دارند. امیدوارم به زودی در بخش‌های دیگری همکاری ما با شرکت همورا گسترش پیدا کند.

 

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02144264163 داخلی 20، با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
کامپیوتر و شبکه
همورا آمادگی خود را برای فروش PC، تجهیزات شبکه و عقد قراردادهای راه اندازی، پشتیبانی و ارتقاء شبکه‌های شرکت‌های واقع در تهران اعلام می‌دارد. راه اندازی سرورها، شبکه‌های داخلی مبتنی بر Ethernet (کابل) و یا Wi-Fi...
اطلاعات بیشتر
دوره آموزشی رفتار سازمانی به صورت کاربردی
مثل سازمانی پیشرو فکر کنید و با تکیه بر رفتار سازمانی حرفه‎ای‎ها‎ را دور یک میز جمع کنید. سازمان و میزتان محیاست؟ پرسنل حرفه‎ای، مسلط به دانش رفتار سازمانی را از ما بخواهید.
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
مرجان فعال علوی
1398/09/25 13:21
سلام استاد سلوتی بسیار پرتوان و دلسوز هستن . با ایشون در مجتمع فنی کلاس داشتم و بسیار از زحماتی که کشیدن و توانی که گذاشتن ممنونم . دوستانی که که در این دوره شرکت میکنن واقعا خودشون رو برای یک کلاس نفس گیر عالی آماده کنن .امیدوارم بتونم شرکت کنم واستفاده ببرم از کلاس ایشون
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)