خانه درباره ما مشتریان همورا
اسپیلت
 

اسپیلت

شرکت اسپیلت از شرکت‌های گردشگری مطرح و شناخته شده در ایران می‌باشد که در زمینه تورهای طبیعت‌گردی، کوهنوردی و خارجی فعالیت دارد.

شرکت اسپیلت با سابقه‌ای 10 ساله جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه طبیعت‌گردی بوده و تا به امروز موفق شده است در بیش از صد مقصد جدید داخلی، تورهای طبیعت‌گردی و ایران‌گردی را اجرا نماید. این شرکت همچنین به عنوان تنها مجری انحصاری تورهای کوهنوردی خارجی در ایران شناخته می‌شود.

 

نرم‌افزار یوتاب

با توجه به نتایج و بازخورد نرم‌افزار یوتاب در شرکت‌های به‌نام گردشگری، اسپلیت نیز تصمیم به خرید این نرم‌افزار گرفت. قرارداد فروش این نرم‌افزار در تابستان 1395 منعقد و ظرف مدت کوتاهی نرم‌افزار در این آژانس به بهره‌برداری رسید.

آخرین وضعیت همکاری: پشتیبانی، توسعه

مطالب برگزیده
یوتاب، راهکار جامع آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس از نوع بند «ب» هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمندی برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن کاهش سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار د...
اطلاعات بیشتر
دالاهو
دالاهو یکی از آژانس‌های گردشگری خوشنام در برگزاری تورهای طبیعت گردی در ایران است که پس از 5 سال تلاش بی‌وقفه توانسته بیش از ۶۵ هزار نفر را در سفرهای مختلف همراهی نماید. دالاهو در سال ۱۳۸۹ با عقد قراردادی، همکاری‌ خو...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
علی شجاعی
1395/07/17 15:19
تبریک به شما و شرکت معظم اسپیلت
پاسخ دهید...
نظر دهید
انصراف
ثبت‌نام در خبرنامه همورا
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم.
نسیم عطر تو را صبح با خودش آورد/ و گفت روزی عشاق با خداوند است (قاسم صرافان)