خانه درباره ما مشتریان همورا
 

هلدینگ فاخر

هلدینگ فاخر در سال 1396 تاسیس شده است و در مسیر راهبری اکوسیستم، کنترل شرکت‌های خواهر، مدیریت دانش کسب و کار و همچنین پایش شبکه ارزش گام برمی‌دارد. هلدینگ فاخر برای خلق ارزش‌هایی همچون سرمایه‌گذاری، مدیریت، مشاوره‌ی طراحی و خلق کسب و کار جدید تلاش می‌کند.

هلدینگ فاخر در تلاش است که شبکه‌ی فراگیر مبادله ارزش میان مردم، دولت و عرضه‌کنندگان کالا و خدمات باشد. این هلدینگ در مسیر استراتژیک خود، به دنبال همکاری با صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران است.
ارائه‌دهندگان و جستجوگران مشاوره و دانش مدیریت کسب و کار، از شرکای کلیدی آنها هستند و همکاری با صاحبان ایده و تأمین‌کنندگان سرمایه برای خلق فرصت‌های جدید نیز، بخش مهمی از فعالیت‌های کلیدی هلدینگ فاخر است.

 

طراحی سایت فارسی هلدینگ فاخر 

در شهریور سال 1396 به موجب قراردادی طراحی سایت هلدینگ فاخر به شرکت همورا واگذار شد. به سبب تنوع و گستردگی فعالیت‌ها، هلدینگ فاخر درخواست یک سایت با تنوع و ویژگی‌های خاص داشت. با توجه به آنکه آماده شدن سایت مورد نظر زمان‌بر است، همورا پیشنهاد داد تا هلدینگ فاخر فعلا یک سایت به‌صورت One Page (که قیمت مناسب دارد و آماده کردن آن نیز زمانی کوتاه می‌خواهد) را دریافت کند. این سایت که کاملا ریسپانسیو است در مهرماه سال 1396 راه‌اندازی شده است. هلدینگ فاخر فعلا با این وب‌سایت کار می‌کند تا برای قالب سایت اصلی خود تصمیم نهایی را اتخاذ کنند.

 

طراحی و تحویل سایت انگلیسی هلدینگ فاخر

پیرو ادامه‌ی همکاری‌ها با هلدینگ فاخر، طراحی سایت انگلیسی و ترجمه‌ی تمام آیتم‌های موجود در سایت به شرکت همورا واگذار شد. سایت انگلیسی این هلدینگ نیز در مهرماه سال 1396 رونمایی و تحویل داده شده است. 

 

آخرین وضعیت همکاری: بهره‌برداری، پشتیبانی

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
مشاوره مدیریتی
اصولاً مشورت و همفکری، مسئله‌ای است که هیچ فردی نمی‌تواند به راحتی منکر محاسن آن شود. مشاوران همورا، با توجه به تجربیات اجرایی و مشاوره‌ای خود، می‌توانند در خصوص مباحث مورد علاقه شرکت‌ها و سازمان...
اطلاعات بیشتر
دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ
«محتوا پادشاه است.» این ادعا را گوگل در پاسخ به این سوال که «بهترین شیوه SEO چیست؟» مطرح می‎کند. از نظر غول دنیای مجازی بهترین و پایدارترین روش بهینه‌سازی، تولید محتواست. Content Marketing علاوه بر...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
گر شاخه‎ها دارد تری ور سرو دارد سروری/ ور گل کند صد دلبری ای جان تو چیز دیگری (مولانا)