طراحی سایت عمومی

مهم‌ترین نکته قبل از پیاده سازی و طراحی وب‌سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب‌سایت چیست؟! همورا می‌تواند به عنوان مشاور و طراح ضمن نیازسنجی، شما را در انتخاب ماژول‌های درست راهنمایی نماید.

امروزه شرکت‌ها و افراد متخصص زیادی در حوزه‌ی طراحی وب‌سایت هستند که ممکن است بخواهید تا راه‌اندازی وب‌سایت خودتان را به ایشان بسپارید. در این میان اغلب مشاهده شده است که شرکت‌هایی که رویکردی عملگرا، با دید بازاریابی و دارای افراد متخصص در خصوص مسایل آی‌تی و مدیریت هستند، نسبت به سایرین بهتر عمل کرده و احتمال موفقیت شما را افزایش می‌دهند. شرکت همورا نیز با توجه به در اختیار داشتن نیروهای جوان، با انگیزه و تحلیلگر جزء اینگونه از شرکت‌ها محسوب می‌شود. در واقع عمده تفاوت همورا با شرکت‌های مشابه، آن است که هدف ما از طراحی با اهداف شما یکی شده و منجر به راه‌اندازی وب‌سایتی خواهد شد که کسب و کار و فعالیت شما را از طریق اینترنت رونق می‌دهد.
 
در همورا وب سایت‌ها به ۴ نوع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند که در ادامه در خصوص هر یک از آنها توضیح داده شده است.
 1. وب‌سایت‌های عمومی (پکیج‌های مبتنی بر نرم‌افزار مینا)
 2. وب‌سایت‌های مخصوص شرکت‌های گردشگری
 3. فروشگاه‌های آنلاین
 4. وب‌سایت‌های اختصاصی

1. وب‌سایت‌های عمومی (پکیج‌های مبتنی بر نرم‌افزار مینا)

اگر وب‌سایت موردنظر شما مانند سایت‌های دیگر دارای ساختار مشخصی باشد به‌راحتی می‌توان از بین پکیج‌های همورا یکی را انتخاب نمود. این پکیج‌ها مبتنی بر نرم‌افزار مینای شرکت همورا بوده و با کاربری آسان به‌راحتی قابل استفاده و بهره‌برداری می‌باشد.
هرکدام از پکیج‌های همورا دارای هسته‌ای اصلی است که می‌توان به آن ماژول‌هایی را اضافه نمود. ماژول‌ها از حیث کاربردی و قیمت به سری‌های A تا C تقسیم‌بندی شده‌اند. شما به دلخواه از لیست زیر، قسمت‌های مختلف سایت را انتخاب نمایید و در انتها قیمت‌های پیشنهادی‌ها را مشاهده نمایید.

انتخاب نام قیمت امکان
8,300,000 امکان ثبت و درج مطالب، محصولات و اخبار به همراه عکس، امکان طبقه‌بندی آنها در شاخه‌ها و سرویس‌های مختلف. به عنوان مثال برای یک شرکت تولیدی، سری محصولات و برای یک سایت خبری سرفصل‌های خبری (ورزشی، سیاسی و...) به راحتی می‌توانند تعریف شوند.
تهیه و انتشار صفحه تماس با ما، درج اسلایدشو، تعریف کاربران، امکان تغییر چیدمان سایت، نمایش صحیح اطلاعات در دیوایس‌هایی چون موبایل و تبلت (نسخه ریسپانسیو) و رعایت اصل سئو از دیگر امکانات هسته اصلی می‌باشد.
460,000 جستجو در سایت براساس تیتر، زمان انتشار و سرویس انتخابی
260,000 ثبت وقایع و یا اخبار به‌صورت خلاصه در صفحه اول سایت
290,000 درج نام و نام‌خانوادگی، آدرس ایمیل و یا شماره موبایل جهت دریافت خبرنامه، اصلاح هوشمندانه اطلاعات ثبتی و امکان تهیه فایل اکسل از ثبت‌نامی‌ها
290,000 تکمیل فرم درخواست نمایندگی و ارسال به مسئولین مربوطه
300,000 ثبت شکایات و ارسال اطلاعات به ایمیل مسئولین
330,000 تعریف نظرسنجی به همراه گزینه‌های قابل انتخاب جهت رأی و امکان نمایش نتایج
240,000 گروه‌بندی و نمایش لینک‌ها به‌ همراه توضیحات
180,000 نمایش نسخه قابل پرینت
270,000 اطلاق ستاره یا لایک نمودن مطلب
240,000 مشاهده هر مطلب جدید اضافه شده
260,000 مشاهده تفکیکی RSS برای هر سرویس یا طبقه‌بندی
360,000 متمایز نمودن مطالب یا محصولات ویژه به شکلی خاص
460,000 نمایش لیست‌های پربیننده‌ترین، پرچالش‌ترین و پرامتیازترین مطالب یا محصولات
430,000 درج بنر و لینک در حاشیه‌های صفحات به‌ صورت تفکیکی
320,000 درج لوگو مشتریان به صورت نوار یا اسلایدی در پایین صفحه
220,000 تعیین مدت زمان نمایش مطلب
300,000 فرم درخواست همکاری و ارسال آن به ایمیل مسئولین مربوطه
260,000 به اشتراک گذاشتن مطالب در شبکه‌های اجتماعی
1,680,000 ثبت نظرات برای هر مطلب یا محصول، ویرایش، حذف و انتشار آنها، امکان امتیازدهی به هر کامنت
2,500,000 نصب درگاه اینترنتی جهت پرداخت‌های آنلاین
1,680,000 ثبت اطلاعات کامل از نمایندگان، جستجو در آنها و یا نمایش در نقشه
2,400,000 تعریف انواع فیلد با‌ توجه به نوع مطلب یا محصول: ممکن است سایتی برای معرفی دو نوع از محصولات مانند موبایل و ماوس داشته باشید. نوع اول شامل خصوصیاتی مانند سایز، رنگ، سیستم‌عامل و... بوده و مورد دوم مشخصاتی چون مدل، تعداد دکمه، نوع سیم‌دار یا بدون سیم می‌باشد. با‌ استفاده از این ماژول می‌توان برای تمام یا برخی از محصولات خصوصیات منحصر‌به‌فردی را تعریف نمود و آن‌ها را در جداول مختلف در سایت نمایش داد.
25 درصد طراحی سایت با زبان دوم
10 درصد طراحی سایت با زبان سوم
2,400,000 مجهز نمودن سایت به نرم‌افزار قدرتمند استخدامی صدف (بیشتر)
نام پکیج گرافیک و چیدمان آموزش پشتیبانی مدت تحویل قیمت (تومان)
آبی مطلوب 5 ساعت 1 سال 30 روز  
نارنجی مناسب 2 ساعت 6 ماه 30 روز 0
سبز انتخاب از نمونه‌ها 1 ساعت 3 ماه 15 روز 0

چند نکته:
 • در جداول فوق، هر پکیج در هر زمان قابلیت تغییر به پکیج بالاتر را دارد.
 • هاست با توجه به شرایط عادی در هر پکیج تعریف شده است و درصورت استفاده از ترافیک و حجم بالا، تعرفه‌ی فوق تغییر می‌یابد.
 • امکان تمدید پشتیبانی و یا افزایش مدت زمان آموزش برای هریک از پکیج‌ها طبق تعرفه و توافق طرفین امکانپذیر می‌باشد.
 • به تمام مبالغ فوق 9 درصد ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
 • منظور از انتخاب نمونه‌ها در پکیج سبز، انتخاب از نمونه‌های آماده همورا می‌باشد.

 

برای آنکه بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم لازم است ابتدا پاسخ سوالات زیر را بدانید:

2. وب‌سایت‌های مخصوص شرکت‌های گردشگری

شرکت همورا پکیج کاملی در خصوص شرکت‌های گردشگری با نام یوتاب طراحی نموده است که شامل نرم‌افزار CRM، مدیریت آژانس و وب‌سایت می‌گردد. از شما دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات کامل در این خصوص به صفحه‌ی یوتاب مراجعه نمایید.

3. فروشگاه‌های آنلاین

اگر خواهان راه‌اندازی و پیاده‌سازی وب‌سایتی هستید تا بتوانید کالا و خدمات خود را در آن درج نموده و به‌صورت هوشمندانه در فضای اینترنت در معرض فروش قرار دهید، متخصصین شرکت همورا می‌توانند در کنار شما باشند. با توجه به اینکه فروشگاه‌های آنلاین از منظر کاربردی می‌توانند درجات مختلفی همچون ماژول‌های عضویت، انبار، توزیع و... را داشته باشند لذا قبل از راه‌اندازی فروشگاه باید با دقت‌ عمل بالایی روال و فرآیند کلی سیستم بررسی گردد. ضمناً شیوه‌ی مارکتینگ و فروش از طریق وب‌سایت مستلزم رعایت اصولی می‌باشد که همورا می‌تواند تجربیات خود را در این حوزه در اختیار شما قرار دهد.

4. وب‌سایت‌های اختصاصی

تیم فنی و مهندسی شرکت همورا، توانایی انجام انواع پروژه‌های سفارشی و اختصاصی، مطابق با نیازمندی‌های شما را دارد. لذا اگر ایده‌ای نو یا سفارش وب‌سایت خاصی را دارید، می‌توانید با ما تماس گرفته تا طی جلساتی، امکان سنجی‌های لازم جهت راه‌اندازی وب‌سایت انجام شده تا پس از بررسی، طراحی سایت شما را برعهده بگیریم. قطعاً مدت زمان پیاده‌سازی سایت و هزینه‌ی آن با توجه به نوع و اندازه‌ی پروژه متفاوت خواهد بود.

طراحی سایت مطابق نیاز شما
 

یک وب‌سایت مطلوب چگونه وب‌سایتی است؟

 • گرافیک سایت: استفاده از رنگ‌بندی ساده، تصاویر و کاراکترسازی از جمله مواردی است که طراحان همورا در آن تخصص دارند. آنها با توجه به نوع کسب و کار و مشتریانی که به سایت مراجعه می‌کنند باید دقت خاصی بر روی گرافیک و چیدمان صفحه لحاظ نمایند. در ضمن گرافیک سایت باید به گونه‌ای باشد که صفحات برای بازدید چند باره خسته‌کننده و تکراری جلوه نکند.

 • دسترسی آسان به اطلاعات (چیدمان): مطالب سایت باید به گونه‌ای در صفحات پخش شود تا ضمن کاربرپسندی باعث شود تا بازدیدکنندگان به آسانی از سایت خارج نشده و علاقه‌مند باشند تا از اکثر صفحات بازدید نمایند. این مهم با گذاشتن لینک‌های صحیح و تصاویر برای هدایت بازدیدکنندگان بوجود خواهد آمد.

 • محتوا: یکی از مهم‌‌ترین و تاثیرگذارترین عنصر یک وب‌سایت مطلوب، تهیه و تولید محتوای آن می‌باشد. شیوه‌ی نگارش، استفاده از عکس، فیلم و... به گونه‌ای که بتواند بازدید کننده را جذب نماید از جمله نکات کلیدی در تولید محتوا می‌باشد. همورا با در اختیار داشتن متخصصین این امر می‌تواند در کنار شما باشد.
 • سئو: در طراحی سایت باید اصول مهم و نکات کلیدی سئو را کاملاً رعایت نمود تا سایت بتواند در رقابت با سایر سایت‌ها در رنکینگ گوگل یا سایر موتورهای جستجو موفق باشد. برای آشنایی بیشتر «نکات مهم در خصوص سئو» را مطالعه نمایید.

ابزارها و زبان‌های برنامه‌نویسی: توانمندی‌ها و دانش متخصصین همورا

تسلط کامل به Photoshop ،Fireworks  ،Corel ،CSS ،HTML و Ajax و از طرفی تسلط به انواع زبان‌های برنامه‌نویسی چون ColdFusion ،PHP و JavaScript در تیم همورا باعث شده است تا نتایج قابل قبول و ارزشمندی به دست آید.
همچنین دانش استفاده از انواع دیتابیس مانند MySQL ،MSSQL و Microsoft Access از دیگر توانمندی‌های اعضای تیم همورا می‌باشد.

نمونه کارها

برخی از وب‌سایت‌ها و پروژه‌های اجرا شده توسط همورا در اینجا لیست شده است.
همورا علاقه‌مندی خود را برای برگزاری جلسه‌ای با شما جهت دموی نمونه کارهای انجام شده اعلام نموده تا از نزدیک بتوانیم توانمندی‌ها و ایده‌های تیم همورا را به نمایش بگذاریم.
 
تاریخ آخرین به‌روز رسانی: 16 فروردین 1398
دانلود: 35-437.flv (87KB)

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
یوتاب؛ نرم‌افزار CRM مخصوص مدیریت آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک آژانس،...
اطلاعات بیشتر
بهینه سازی سایت و سئو
بزرگترین آرزوی هر سایت، این است که بازدیدکننده‌های مختلفی از طریق موتورهای جستجو، بتوانند به راحتی آن را بیآبند و از طرفی آرزوی تمام شرکت‌هایی که قسمتی یا تمامی کسب و کار خود را از طریق اینترنت و سایت خودشان دنبال می...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
علی
1393/11/08 05:02
درود
قبل از سئوالم عرض کنم خدمت شما که تاریخ پاسخگویی و تاریخ آخرین سئوال رو دیدم و چیزی در حدود دوماه فاصله داشت.امیدوارم این تاریخ ها فقط اشتباه تایپی بوده باشه و سرعت پاسخگویی در این حد نباشه!
در مورد سئوالم یه سایت کامل و جامع با موضوع آگهی نیاز دارم.که لازمه از پایه به صورت اختصاصی طراحی بشه .با امکانات روتین همه سایت های آگهی به اضافه یک سری امکان اختصاصی.
ممنون می شم قیمت پایه برای همچین پروژه ای رو اعلام کنید
سپاس
پاسخ دهید...
همورا
1393/11/10 15:03
با سلام و عرض ادب٬ برای اینکه بتونیم قیمت مناسب این پروژه مشخص بشه لازم هست که اطلاعات دقیقتری را از جزییات وب سایت مدنظرتون (شامل گرافیک٬ چیدمان و امکانات) برای ما ایمیل نمایید.
محمد کرمی
1393/09/15 22:12
سلام
میخواستم هزینه قالب سایتی شبیه سایت lian.pro رو بدونم
لطفا برام میل کنید
پاسخ دهید...
همورا
1393/11/07 14:18
سلام. ممنون از توجه شما. طبق دستور جنابعالی، تعرفه ایمیل گردید.
ناشناس
1392/11/12 09:30
باسلام اخیرا بنده وبسایتی تهیه ومایل به انتشار مطالب متنوع علمی و وغیره میباشم ازاینرو نیازمند ارشاد و راهنمایی ان موسسه وزین خواهم بود و فعلا ازطریق ایمیل مشتاق تماس با شما میباشم با تشکر قبلی
پاسخ دهید...
همورا
1392/11/25 20:03
خرسند خواهیم شد که در خدمت شما باشیم. طبق فرمایش شما، با ایمیل در تماس هستیم.
وحيد
1392/09/21 16:53
سلام و خسته نباشيد
بابت طراحي يك سايت گردشگري مشابه دالاهو. ممنون ميشم هزينه تقريبي رو بهم اطلاع بدين.
پاسخ دهید...
همورا
1392/11/25 20:05
سایت دالاهو دارای ماژول‌های بسیاری است که به نرم‌افزار CRM آن مجموعه متصل می‌باشد. شما نیز می‌توانید در بخش سرویس‌های همورا، نرم‌افزار یوتاب همورا را مشاهده و ماژول‌های مورد نظر را انتخاب نمایید تا قیمت اجرای آن برآورد گردد. در خدمت شما هستیم.
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)