خانه سرویس‌های همورا سایر خدمات
 

مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام را این روزها همه می‌شناسند، جذابیت و تاثیرگذاری عکس در نگاه مخاطب و همچنین راحتی استفاده از این نرم‌افزار باعث شده که هر روز به کاربران این شبکه اجتماعی اضافه گردد.

چرا اینستاگرام مهم است؟

اینستاگرام چند وقتی است که به لیست شبکه‌های اجتماعی پرکاربر اضافه شده و در سرتاسر دنیا وجه عمومی پیدا کرده است. مهم بودن اینستاگرام از آنجایی شروع شد که شرکت‌های تجاری بزرگ نیز صفحه‌ای در این نرم‌افزار برای خود باز‌‌‌‌‌‌‌ کردند تا کاربران و مشتریان خود را در آنجا همراهی کنند. اگر شما هم صاحب یک کسب و کار هستید که در چند شبکه اجتماعی عضویت دارید و می‌خواهید تا مشتریان شما در همه جا با شما همگام باشند، اینستاگرام یک «باید» برای شما است. زیرا اینستاگرام بهترین مدیا برای افراد معروف، کسب و کار‌های کوچک و بزرگ و حتی افراد معمولی است که حرفی برای گفتن دارند و کسب فالوورهای واقعی بیشتر، اولین قدم برای شروع در اینستاگرام است.

اشتباه بزرگ در تبلیغات اینستاگرامی چیست؟

اخیراً سایت‌ها و یا صفحات اینستاگرامی زیادی باز شده‌‌اند مبنی بر اینکه می‌توانند تعداد فالوور‌ها و یا تعداد لایک‌‌های شما را بالا ببرند. آن‌ها به دو روش این کار را انجام می‌دهند، روش رایگان و روش پولی. روش رایگان، توسط نرم افزارها و سایت‌های مختلفی که در این زمینه وجود دارند به شما فالوورهای کاذب می‌دهد و این امر تنها باعث می‌شود تعداد فالوورهای پیج شما بالا برود و تاثیر بسیار کمی بر بازدید و لایک پست‌های شما دارد. اینگونه فالورها از کشور‌های مختلف جهان توسط آن نرم‌افزار یا سایت به لیست فالوور‌های شما اضافه می‌شوند. روش پولی، در این روش شما با دادن هزینه‌های زیادی به سایت‌ها و افراد ناشناس فالوور‌هایی را جذب می‌کنید که در اکثر مواقع برای صفحه‌ی شما مفید نیستند و به شما کمک چندانی نمی‌کنند.
در واقع اتفاق ناگوار و اشتباه بزرگی که رخ می‌دهد جایگزین شدن کمیت در مقابل کیفیت است. در واقع هدف اصلی تبلیغات در اینستاگرام جذب فالورهای کاذب نیست! بلکه اینستاگرام باید به عنوان ابزاری مفید و کارا در جذب و حفظ مشتریان به صورت مستقیم و غیرمستقیم تاثیر به سزایی داشته باشد.

خدمات همورا در اینستاگرام

همورا تلاش می‌کند تا با جذب مشتریان واقعی در اینستاگرام بتواند نقش مناسبی در رونق کسب و کار شما داشته باشد. روش همورا روشی ساده اما پر زحمت است. کارشناسان همورا با وسواس زیاد افراد و فعالان اینستاگرامی را رصد کرده و کاری می‌کنند تا از بین آنها، کسانی که احتمال دارند مشتری شما شوند را به صفحه اینستاگرام شما جذب نمایند.

تعرفه‌های خدمات اینستاگرامی همورا

شرح به ازای... هزینه
کلاس آموزشی 4 ساعت 420،000 تومان
درج محتوا و امور اینستاگرام هر ساعت 88،000 تومان

تاریخ آخرین به‌روز رسانی: 16 فروردین 1398

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 44264163 با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
دفترچه راهنمای محصولات
همورا با توجه به چند سال تجربه موفق در تهیه٬ طراحی و تألیف دفترچه راهنمای محصولات٬ این سرویس را به عنوان یکی از خدمات خود معرفی می‌نماید. جدای از اینکه چه محصولی دارید٬ همورا با توجه به نوع محصول٬ رفرنس‌های موجود٬ انجام ...
اطلاعات بیشتر
عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
می­‌توان عکس را به عنوان اولین معرفی­‌کننده محصول و ویترین بصری آن به حساب آورد. در واقع عکاسی صنعتی قادر است توانایی شرکت شما، خدمات و محصولتان را با بهترین شرایط ممکن کیفی معرفی نماید.
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)