یوتاب؛ نرم‌افزار CRM مخصوص مدیریت موسسات آموزشی

اگر شما مدیر یک موسسه آموزشی هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک موسسه، باعث افزایش کارایی آن می‌شود.

نرم‌افزار CRM و اتوماسیون موسسات آموزشی همورا با نام «یوتاب آموزشی» از سال ۱۳۸۹ تولید و به بهره‌برداری رسیده و همواره در حال به‌روز رسانی است. تعریف دوره، امکان رزرو و ثبت‌نام دانشجوها بصورت انفرادی یا گروهی، مشاهده سوابق دوره‌ها، محاسبه سود هر دوره، امکان اتصال به وب‌سایت موسسه برای خرید‌های اینترنتی و امکان ارائه انواع گزارشات از جمله کاربردهای استفاده از این نرم‌افزار می‌باشد.

 

مهمترین ویژگی‌های کاربردی پس از اجرای نرم‌افزار

 • اصلاح بازده، اثربخشی و یکپارچه‌سازی کانال فروش (خریدهای آنلاین، حضوری و...)
 • افزایش رضایت دانشجو از طریق پاسخ‌دهی بهتر و سهولت بیشتر اجرای فرآیندهای داخلی
 • بهبود دقت پیش‌بینی و گزارش‌دهی
 • ارتقای مدیریت مشارکتی
 • ابزاری بسیار پیشرفته برای بازاریابی

 

مهمترین ویژگی‌های فنی نرم‌افزار

 • نرم‌افزار یوتاب به صورت Web Base (تحت وب) بوده و می‌تواند در شبکه داخلی و یا بستر اینترنت نصب گردد.
 • از آنجا که تمام یوتاب توسط همورا طراحی و برنامه‌نویسی شده است لذا امکان انجام تغییرات و یا اضافه نمودن قسمت‌های جدید به آن امکان‌پذیر می‌باشد.
 • در یوتاب از تمامی وقایع مهم مربوط به هر یک از فرآیندهای کاری لاگ تهیه می‌شود تا سوابق تغییرات به راحتی قابل ردیابی باشد.
 • تنوع سطوح دسترسی کاربران در یوتاب باعث می‌شود که مدیران به راحتی و با توجه به تقسیم وظایف انجام شده، مشخص نمایند که هر یک از کاربران به کدامیک از بخش‌های اطلاعاتی و یا عملیاتی نرم‌افزار دسترسی داشته باشند.

انواع پکیج‌های قابل ارائه یوتاب
یوتاب در سه بسته یا دسته‎بندی عرضه می‎شود که در جدول زیر خلاصه‎ی تفاوت‎های آنها آمده است. همچنین یوتاب دارای ماژول‎های مختلفی است که هر بسته، بخشی از آن را پشتیبانی می‎کند.
امکانات/ پکیج اشتراک ماهیانه Professional Enterprise VLS
شیوه استفاده شارژ ماهیانه خرید لایسنس خرید لایسنس خرید لایسنس
حداکثر کاربر 4 نفر 7 نفر 20 نفر قابل مذاکره
حداکثر عضو و دانشجو 400 نفر در ماه 4,000 نفر در سال 12,000 نفر در سال قابل مذاکره
حداکثر استاد 10 نفر 10 نفر 200 نفر قابل مذاکره
امکان تغییرات - - دارد دارد
شیوه پشتیبانی ایمیل ایمیل ایمیل و تلفن ایمیل، تلفنی و حضوری
طراحی سایت انتخاب از تمپلیت‌ها طراحی اختصاصی طراحی اختصاصی طراحی اختصاصی
ماژول‌ها حسابداری و پیگیری طبق جدول زیر قابل انتخاب همه موارد قابل انتخاب همه موارد

انواع ماژول‌های یوتاب در پکیج‌های Professional و Enterprise
لطفا ماژول مورد نظر را انتخاب نموده تا در انتها قیمت کل را مشاهده کنید.
  انتخاب نام ماژول توضیح مختصر ساعت آموزش Professional Enterprise
1 هسته اصلی مدیریت حرفه‌ای اطلاعات دوره و دانشجو 4 3,540,000 6,840,000
2 طراحی مطابق با مهندسی فروش و نیاز شما 4 10,560,000 24,000,000
3 مدیریت مالی موسسه (درآمد و هزینه) 1 3,540,000 6,840,000
4 پیگیری مدیریت تسک و پیگیری 0.5 3,120,000 5,940,000
5 سامانه اختصاصی دانشجویان 1 2,320,000 3,840,000
6 سامانه ارائه گواهینامه‌های آنلاین و امکان استعلام آنها 1 1,320,000 4,840,000
7 نرم‌افزار Adobe Connect 3 1,320,000 4,840,000
8 مدیریت حرفه‌ای اساتید 2 3,720,000 5,940,000
9 ارزیابی رضایتمندی مشتریان و اساتید 1 3,720,000 5,940,000
10 توانمندسازی کارکنان (بازآموزی) 1 1,320,000 2,340,000
11 امکان ثبت‌نام دانشجو توسط نمایندگان فروش 1 1,320,000 2,340,000
12 عضویت مدیریت سیستم عضویت و باشگاه مشتریان 1 2,200,000 3,080,000
زبان:
Professional
تخفیف: 0 تومان
قیمت نهایی: از تومان
(سایت با امکانات رایج محاسبه شده است)
Enterprise
تخفیف: 0 تومان
قیمت نهایی: از تومان
(سایت با امکانات رایج محاسبه شده است)
  ساعت آموزش رایگان / یکسال پشتیبانی رایگان
 

تخفیف‌ها و نکات عمومی

 • ماژول اول (اصلی) برای استفاده‌ی سایر ماژول‌ها به عنوان پیش‌نیاز محسوب می‌گردد.
 • در صورت انتخاب تمام ماژول‌ها به غیر از سایت، مبلغ 10 درصد تخفیف ارائه می‌گردد.
 • در صورت انتخاب بیش از 3 ماژول، مبلغ 5 درصد تخفیف ارائه می‌گردد.
 • با توجه به ماژول‌های انتخابی، ترافیک سایت و نرم‌افزار و حجم دیتابیس، هزینه هاست به قیمت فوق اضافه می‌شود.
 • به مبالغ فوق مبلغ 9 درصد ارزش افزوده اضافه می‌گردد.
 • تاریخ آخرین به‌روز رسانی قیمت‌ها: 23 فروردین ماه 1399

یوتاب به صورت اشتراک ماهیانه
به راحتی می‌توان با شارژ ماهیانه از یوتاب استفاده نمود. کاربران این نسخه به تمامی امکانات ماژول‎های «هسته اصلی» و «حسابداری» و «پیگیری» دسترسی خواهند داشت.
امکانات/ پکیج یوتاب یوتاب + سایت
هزینه راه‌اندازی و آموزش 2,580,000 تومان 3,780,000 تومان
مدت زمان آموزش 6 ساعت 8 ساعت
اشتراک سه ماه 1,080,000 تومان 1,512,000 تومان
اشتراک شش ماه (10% تخفیف) 1,945,000 تومان 2,712,000 تومان
اشتراک یکساله (15% تخفیف) 3,240,000 تومان 4,535,000 تومان

توضیح ماژول‌ها

1هسته اصلی

این ماژول در واقع ماژول اصلی نرم‌افزار یوتاب بوده که مهم‌ترین فرآیندها، یعنی تعریف اعضای حقیقی و حقوقی (دفترچه تلفن بسیار پیشرفته)، دوره و دانشجو از طریق آن انجام می‌پذیرد. با استفاده از این ماژول نام دوره، مسئول ‌فروش، وضعیت‌ دوره (فعال، خاتمه‌یافته، کنسل‌شده و...)، مدت اجرا، زمان شروع و خاتمه کلاس، مکان برگزاری، ظرفیت کلاس، امکان تعریف مدارک و پیش‌نیازها، نام مسئولین برگزار‌کننده‌ی دوره، نوع درجه‌بندی (حسابداری، مالی، زبان‌ خارجه و...) و بسیاری نکات جزئی و کلی دیگر قابل ثبت می‌باشد. از طرفی امکان ثبت دانشجو در دوره به همراه اطلاعات دانشجو شامل مشخصات تماس، تحصیلات، شغل، اطلاعات عمومی دانشجو و بسیاری موارد جزئی در این ماژول وجود دارد.
همچنین امکان رزرو یا ثبت‌نام قطعی در هر دوره، امکان مشاهده‌ی سوابق دوره‌های دانشجو، ارسال پیامک و ایمیل به دانشجوهای انتخابی، امکان طبقه‌بندی آن‌ها به شکل‌های مختلف و بسیاری امور خاص دیگر وجود دارد.
انواع گزارش‌ها و آمارگیری‌ها در این ماژول، سهولت انجام بسیاری از امور مانند مارکتینگ را دربر خواهد داشت. برای مثال گزارش دانشجوهایی که تا به حال در یک دوره خاص شرکت نکرده‌اند و یا در سال پیش مشتری موسسه بوده و امسال دوره‌ای نداشته‌اند. تهیه‌ی خروجی گزارش به صورت Excel و یا Word، امکان تعریف و ذخیره‌سازی گزارش با نام دلخواه (گزارش‌ساز) و ارائه انواع نمودارهای مقایسه‌ای از دیگر امکانات این بخش می‌باشد.

2وب‌سایت

امکانات یوتاب باعث می‌شود تا بدون آنکه زمان زیادی صرف شود، صرفاً با انجام امور روزانه‌ی موسسه، وب‌سایت کامل و آنلاینی را داشته باشید. با استفاده از این ماژول، سایتی با گرافیک و چیدمانی دلخواه به شما ارائه می‌شود که به نرم‌افزار یوتاب متصل بوده و اطلاعات دوره‌ها را در سایت به نمایش می‌گذارد. خرید اینترنتی، رزرو دوره‌ها، تعیین دوره‌های ویژه، جستجوی ساده و پیشرفته در دوره‌ها، RSS، ارائه‌ی ساختاری منطبق بر اصول سئو از جمله مواردی است که یوتاب می‌تواند به راحتی به عنوان کنترل پنل سایت آنها را به شما ارائه دهد.
ضمنا جهت درج خبرها، مطالب خواندنی، آلبوم عکس و بسیاری از این نوع که ماهیت دوره ندارند از نرم‌افزار مینا (CMS) (تولیدی شرکت همورا) با کاربری بسیار آسان به عنوان کنترل پنل استفاده می‌شود.
از آن‌جا که سایت‌ها با توجه به سلیقه و امکانات می‌‌توانند ابعاد گوناگونی داشته باشند، معمولاً قیمت راه‌اندازی سایت پس از مذاکره قابل تخمین می‌باشد.
همورا با توجه به شناخت و تجربه‌های موفق گذشته در حوزه دیجیتال مارکتینگ، می‌تواند به عنوان مشاوری خوب در کنار شما باشد.

3 حسابداری

ماژول حسابداری یوتاب، باعث می‌شود تا حالت‌های پیچیده‌ی مالی مرتبط با دانشجویان و هزینه‌های جاری و عملیاتی به راحتی قابل ثبت و ردیابی باشد. برخی از ویژگی‌های این ماژول در ادامه آمده است:

 • امکان ثبت قراردادهای خصوصی یا گروهی
 • تبدیل فرآیند مدیریت قرارداد به فرآیندهای کارآمدتر و ساده‌تر
 • امکان ثبت تمامی مبالغ دریافتی و پرداختی به دانشجویان
 • امکان اختصاص تخفیف یا اعتبار به هر دانشجو
 • امکان ثبت انواع جریمه‌های کنسلی، مدیریت پیشرفته در پرداخت‌های گروهی، انتقال بین حساب‌های مالی دانشجوها و برآورده نمودن نیازهای حسابداری فروش
 • امکان ثبت و یا درخواست پرداخت تمامی هزینه‌های مربوط به دوره یا موسسه به صورت طبقه‌بندی شده (دستمزد استاد، تنخواه و تمامی هزینه‌های درون سازمانی)
 • امکان رد یا تایید هر یک از سندهای مالی و اعلام هشدار به مسئولین مرتبط (چرخه‌ی کامل گردش کار، ثبت درخواست، تایید، ثبت پرداختی و...)
 • امکان مشاهده وضعیت مالی (کلی و جزئی) هر یک از اعضا در پروفایل مالی عضو، دوره‌ها در پروفایل مالی دوره، سوابق تغییرات اعمال شده در سندهای مالی، خلاصه گزارش مالی دوره (سود عملیاتی دوره)
 • امکان ثبت تمامی اطلاعات حساب‌های بانکی اعضا و انتخاب آنها در زمان درخواست پرداخت‌ها
 • امکان ثبت اسناد به صورت ریالی یا ارزی (چند ارزی) برای دوره‌هایی که شامل بخش ریالی و ارزی هستند و محاسبه اتوماتیک و آسان شدن تبدیل‌های پیچیده واحدهای مالی
 • امکان تهیه انواع گزارش‌های مالی به صورت جزئی و یا نموداری (به ازای هر دانشجو، عضو، دوره، شرکت، قرارداد و...)

4پیگیری

امکان ثبت تسک یا پیگیری مربوط به دانشجویان و امور داخلی موسسه (دوره، پروژه و...) در این ماژول به سادگی در دسترس می‌باشد. ثبت موضوع، متن، گروه‌بندی، ثبت فایل‌های پیوستی، ساعت و تاریخ مهلت پیگیری، نوع پیگیری (عادی، بحرانی، محرمانه)، مشخص نمودن پیگیری کننده، انتقال پیگیری، تمدید، تجدید، پایان، گزارش‌گیری و اعلام هشدارهای لازم از جمله امکانات این ماژول کاربردی می‌باشد.
با استفاده از این ماژول هیچ چیزی در سازمان فراموش نخواهد شد و پیگیری امور دانشجویان، کارکنان و دوره‌ها به‌راحتی قابل رد‌یابی هستند.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: «پیگیری کنید و کامروا شوید»

5فراگیران

سامانه فراگیران، سامانه اختصاصی برای دانشجویان می‌باشد که از طریق آن می‌توانند در آزمون‌های آنلاین شرکت کرده و هزینه آنها را نیز به صورت آنلاین پرداخت نمایند. ضمنا در این سامانه، دانشجویان پروفایل شخصی خود را دارند و این امکان فراهم شد تا مدارک مورد نیاز موسسه را از طریق آن آپلود نمایند؛ همچنین پروفایل مالی برای مشاهده سوابق پرداخت‌ها قرار داده شده است. این سامانه به یوتاب متصل می‌باشد و مدارک آپلود شده و آزمون‌ها از طریق یوتاب قابل دسترسی و مدیریت است.

6گواهینامه

سامانه گواهینامه‌ آنلاین، این امکان را فراهم کرده که دانشجویان بتوانند به صورت آنلاین گواهینامه‌های خود را مشاهده و نسخه دیجیتال آن را دریافت کنند. بدیهی است که برای دریافت نسخه فیزیکی گواهینامه، باید درخواست آن داده شود و هزینه آن پرداخت گردد. همچنین این امکان قرار داده شده که دانشجویان بتوانند درخواست خود را برای دریافت مجدد گواهینامه ثبت کنند. علاوه بر دریافت گواهینامه، امکان استعلام آنها نیز از طریق شناسه و کد آن دوره در بخشی مجزا فراهم شده است.

7مجازی

ماژول آموزش مجازی، امکان ارائه آموزش‌های مجازی را برای دانشجوها فراهم کرده است. از طریق این ماژول، کاربران می‌توانند وارد سامانه شده، لیست کلاس‌ها را مشاهده و در کلاس‌ها شرکت نمایند.

8 سپهر

از آنجا که اساتید به عنوان یکی از امتیازهای رقابتی مهم هر موسسه آموزشی مطرح می‌شوند لذا امکان سطح‌بندی و مدیریت آنها، انتخاب مناسب استاد برای هر دوره، اطلاع‌رسانی به موقع و در اختیار قرار دادن ابزارهای صحیح، می‌تواند ضمن بهینه‌سازی امور مرتبط با اساتید، باعث افزایش رضایتمندی آنها و مدیران موسسه گردد. در همین راستا ماژول سپهر می‌تواند موسسه را در این مهم یاری رساند.
ماژول سپهر باعث می‌شود تا اساتید از طریق سامانه سپهر به راحتی از هر کجا، به نرم‌افزار لاگین و روزهای آزاد یا مشروط خود را در تقویم علامت‌گذاری نموده و یا اطلاعات جزئی دوره‌ای که استاد آن هستند (لیست دانشجوها و بیماری‌های مهم آنها، اهمیت هر یک از دانشجوها، برنامه دوره، مشخصات مسئولین اجرایی، سوابق گذشته اجرای دوره و...) را دریافت نمایند.
همچنین امکان ثبت علاقمندی‌ها، توانمندی‌ها و مهارت‌های هر یک از اساتید، امکان محاسبه امتیاز آنها به صورت اتوماتیک و دستی، امکان مشاهده‌ی سوابق دقیق اجرایی آنها (تعداد اجرا، تعداد دانشجو و...) از جمله توانمندی‌های این ماژول می‌باشد.
سامانه سپهر به‌صورت ریسپانسیو طراحی شده تا اساتید به‌راحتی از طریق دیوایس‌هایی چون موبایل و تبلت بتوانند به امکانات سیستم دسترسی داشته باشند.

9رضایتمندی

امکان ثبت نظرسنجی دانشجوها در خصوص هر یک از شاخص‌های برگزاری دوره (استاد، کلاس، برنامه‌ریزی و...)‌ به واسطه‌ی این ماژول در یوتاب مهیا شده است. نمایش نتایج آماری (عددی و نموداری) بر اساس هر دوره، تمام دوره‌ها و یا هر یک از پارامترهای ارزیابی از جمله خروجی‌های این ماژول می‌باشد. برای مثال به راحتی می‌توان وضعیت عملکرد یکی از اساتید موسسه و میزان رضایت دانشجوها از ایشان را بر اساس چندین شاخص مشاهده نمود. اگر ماژول سپهر نیز داشته باشید، این ماژول امکان مناسبی برای ارزیابی استاد و استادیار نسبت به عملکرد عناصر دوره نیز ارائه می‌دهد.
در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم مطلب زیر را مطالعه بفرمایید:
- 6 دلیل مهم برای انجام رضایت‌سنجی از مشتریان: از حرف دلشان خبر دارید؟
- آشنایی با ماژول رضایت‌مندی یوتاب: چگونه نظرات مشتریان را جویا شویم؟

10سینا

یکی از ابزارهای مرسوم در ارتقاء دانش کارکنان استفاده از سیستم‌های بازآموزی می‌باشد. با استفاده از ماژول سینا، می‌توان دوره یا آزمون‌های مختلفی را تعریف نمود تا کاربران (کارکنان و اساتید به صورت مجزا یا کلی) پس از ورود به یوتاب مطلبی را مشاهده، آن را مطالعه و سپس به سوالاتی در آن خصوص به صورت اینترنتی پاسخ بدهند. امکان مشاهده‌ی اسامی شرکت‌کنندگان و آنهایی که هنوز شرکت نکرده‌اند از جمله امکانات این ماژول می‌باشد.

11نمایندگان

امکان تعریف نمایندگان در این ماژول باعث می‌شود تا هر یک از موسسات همکار با نام کاربری مختص به خود وارد یوتاب شده و نسبت به مشاهده‌ی اطلاعات جامع‌تر و دوره‌های متنوع (موارد منتشر شده در سایت و یا خارج از سایت)، بتوانند به راحتی با کسر مبلغ پورسانت اقدام به ثبت‌نام دانشجو نمایند.

12عضویت

با استفاده از این ماژول امکان مدیریت سیستم عضویت و باشگاه مشتریان فراهم می‌شود. امکان اختصاص کد عضویت، تعریف حق عضویت، پرینت کارت عضویت، اختصاص تخفیف برای اعضا، نمایش پروفایل عضو (وضعیت، تاریخ شروع و پایان عضویت و...)، امکان تعریف سطح عضو (طلایی، نقره‌ای و...) و همچنین گزارش‌های مرتبط در این ماژول فراهم شده است.

دعوت به دمو

روال مشاهده دمو، خرید و به کارگیری یوتاب
وسعت امکانات یوتاب می‌طلبد که از شما جهت دموی نرم‌افزار دعوت به عمل آوریم تا به صورت عملی با امتیازها و ویژگی‌های آن آشنا شوید.
 • 1. برای برگزاری جلسه دمو با همورا تماس بگیرید.
 • 2. پس از برقراری تماس، جلسه‌ی دمو برای روزهای آینده تنظیم شده و کارشناسان فنی می‌توانند در محل شما و یا شرکت همورا اقدام به دموی نرم افزار یوتاب نمایند. در صورتی که محل شما در شهر تهران نباشد، دمو به صورت تلفنی و ریموت با استفاده از نرم‌افزار pcAnywhere صورت می‌گیرد.
 • 3. جلسه دمو حدود یک ساعت و نیم به طول می‌انجامد. در این جلسه سعی می‌شود نیازمندی‌های شما بررسی و مطابق با آن جریان دمو ادامه یابد.
 • 4. پس از دمو، همورا می‌تواند بر اساس نیاز و علاقه‌مندی شما جلسه‌ی دمو را تجدید نماید.
 • 5. پس از برگزاری جلسه دمو، پیش‌نویس قرارداد به شما ایمیل می‌شود تا در صورت صلاحدید قرارد به امضا برسد.
 • 6. زمان تحویل نرم‌افزار یوتاب حداکثر 3 روز پس از عقد قرارداد بوده و تحویل ماژول سایت بسته به نوع وب‌سایت بین ۱5 تا 40 و یا بین 90 تا 180 روز کاری خواهد بود.
چرا یوتاب؟
1. کاهش هزینه‌ها
از آنجا که بازار رقابتی در برگزاری دوره‌ها بسیار چشمگیر است، می‌توان به جرأت گفت که موسساتی می‌توانند سود بهتری داشته باشند که در منابع خود صرفه‌جوئی نموده و دوباره‌کاری‌ها و ضایعات زمانی را به حداقل برسانند. کاهش زمان‌های کاری پرسنل موسسه، حذف دوباره‌کاری‌ها و بروکراسی‌های اداری و همچنین افزایش دقت در پیگیری امور دانشجوها، برخی از توانمندی‌های یوتاب در کاهش هزینه‌ها می‌باشد.
 
2. دسترسی از همه‌جا
تحت وب بودن نرم‌افزار یوتاب باعث می‌شود تا مدیران و کارکنان از هر کجای دنیا و با توجه به سطوح دسترسی به راحتی به اطلاعات کاری خود دسترسی داشته و اقدامات ضروری را انجام و یا پیگیری نمایند. یوتاب کاری می‌کند که مدیران مجموعه، در لحظه از وضعیت جاری واحدهای کاری مربوط به خود باخبر شوند.
 
3. کار با یوتاب بسیار آسان است.
طراحی یوتاب به گونه‌ای است که کار با آن بسیار آسان و تمامی کارکنان به راحتی می‌توانند استفاده از آن را فراگرفته و خیلی زود به آن عادت نمایند.
 
4. بستری مناسب برای خلق و اجرای ایده‌ها
احتمالاً برای شما پیش آمده باشد که ایده‌ای جهت بهبود یا ارتقاء هر یک از واحدهای سازمانی به ذهنتان رسیده ولی برای اجرای آن ساختارهای لازم فراهم نباشد و نتوانسته باشید که آن را به اجرا برسانید! ایده‌هایی که ممکن است فروش شما را افزایش داده و یا روال اجرائی شرکت را دگرگون نماید.
یوتاب باعث می‌شود ساختار و جریان بسیار منظم و طبقه‌بندی شده‌ای در سازمان شکل بگیرد که نه تنها باعث خلق ایده‌های نوین می‌گردد؛ بلکه شما را در اجرای ایده‌های امروز و آینده یاری نماید. از جمله‌ی این ایده‌ها می‌توان به ایمیل و اس‌ام‌اس مارکتینگ اشاره نمود.
 
5. افزایش رضایتمندی‌ها
جامعیت و توجه به جزئیات در یوتاب باعث می‌شود تا استفاده از آن برای تمام ذینفعان سازمان سودآور باشد. کاهش خطای کارکنان، پیگیری راحت امور مربوط به دانشجوها، اساتید و سایر ارکان اجرائی دوره و همچنین ارائه‌ی گزارش‌‌های دقیق و کاربردی در سطوح مختلف سازمانی از جمله ویژگی‌های یوتاب در دستیابی به رضایتمندی‌ها می‌باشد.
 
پشتیبانی
 • نرم‌افزار یوتاب، به سیستم اعلام خطا مجهز می‌باشد. بدین‌ترتیب که در صورت بروز خطای نرم‌افزاری، بلافاصله به طور اتوماتیک به اطلاع کارشناسان فنی همورا می‌رسد تا مشکل مربوطه در اسرع وقت بر طرف گردد.
 • در صورت خرید لایسنس نسخه‌های سبز و بنفش تمامی ماژول‌ها، به مدت یکسال پس از نصب شامل خدمات پشتیبانی رایگان بوده و در صورت تمایل، امکان تمدید قرارداد پشتیبانی در سال‌های آتی (با هزینه بین 5 تا 20 درصد قرارداد اولیه) نیز وجود خواهد داشت که جزئیات آن را می‌توانید در صفحه خدمات پس از فروش همورا ببینید.
 • در حالت اجاره یوتاب، در طول مدت استفاده از نرم‌افزار خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می‌شود.
سرویس طلایی
همورا با دریافت مبلغی مازاد بر قرارداد، خدمات طلائی خود را به شرح زیر ارائه می‌دهد:
 • به روز رسانی ماژول‌ها، به محض انتشار ورژن جدید (سوابق به‌روز رسانی‌های یوتاب)
 • ارائه شماره تلفن همراه، جهت پشتیبانی در ساعات غیر اداری
 • آموزش و راهنمائی در خصوص سئو
 • تهیه نسخه پشتیبانی به صورت روزانه
 • مرور جریان اطلاعاتی و شیوه‌ی استفاده از نرم‌افزار و اعلام نظرات کارشناسی در خصوص اصلاح و یا بهبود روال کاری
 • برگزاری کلاس‌های آموزشی مازاد بر تعهدات
 • مشاوره در خصوص مسائل مدیریتی و تبلیغاتی
 

برخی از مشتریان یوتاب آموزشی


مطالب بیشتر درباره یوتاب

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی ماژول‌ها و قابلیت‌های نرم‌افزار جامع یوتاب می‌باشید، از شما دعوت می‌کنیم مطالب زیر را مطالعه بفرمایید.

همچنین در صورتی که مایل به خواندن مطالب بیشتری هستید که به اثر یوتاب در دیگر بخش‌های سازمان اشاره دارند، موارد زیر را مشاهده بفرمایید.

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
سایت‌های تک صفحه‌ای یا One Page
اگر برای معرفی و توسعه‌ی کسب و کارتان در دنیای وب، به‌دنبال داشتن یک ‌سایت با قیمت مناسب، زمان کوتاه در راه‌اندازی و جذاب در نگاه مخاطبان هستید، در این مطلب به معرفی نمونه‌ای از وب‌سایت‌های شرکت ...
اطلاعات بیشتر
ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های تبلیغاتی مطلوب و حائز اهمیت در دنیای امروز محسوب می‌شود. این مهم، مانند هر ابزار تبلیغاتی دیگر، نیاز به تخصص و تجربه‌ی کافی دارد تا بتواند فروش شرکت شما را ارتقاء داده و توسعه دهد. همور...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)