سایت خبری و تحلیلی:

ملت آنلاین

ملت آنلاین نام وب سایتی خبری و تحلیلی است که با استفاده از نرم افزار مینای همورا وب سایت خود را راه اندازی نموده و اقدام به انتشار مطالب جذاب و خواندنی می‌نماید. ملت آنلاین «پنجر‌ه‌‌ای به سوی ارتباط و آگاهی» را به عنوان شعار خود انتخاب نموده است.

ملت آنلاین، اولین مطلب خود در سایت جدیدش (طراحی شده توسط همورا) را در تاریخ ۱۳۹۲/۰۲/۲۹ منتشر نمود.

سیاست، اقتصاد، جامعه، فرهنگ، حقوق، بین الملل، دانش، سلامت، ورزش و عکس از جمله سرویس‌های این سایت تحلیلی می‌باشد.
یادداشت‌ها، پیشخوان، گرافیک ساده و زیبا، نسخه موبایل و کاربری آسان از جمله محاسن سایت جدید ملت آنلاین می‌باشد.
قطعاْ جهت مدیریت سایت نیاز به کنترل پنل با سطوح دسترسی مختلف وجود دارد که این مهم بر عهده نرم افزار تحریریه خبرگزاری تولیدی همورا با نام مینا می‌باشد.
ماموریت «ملت‌آنلاین» تلاش در جهت اطلاع‌رسانی موثر به منظور تعمیق دانش، بینش و حقوق ملت، رشد تراز حیات مادی و معنوی آحاد مردم و توسعه هنجارهای اخلاقی و عقلانی جامعه در راستای تحقق حقوق شهروندی بر پایه مبانی عقلانی، اخلاقی، دینی و ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی است.
«ملت‌آنلاین» سبک و شیوه‌ی عمل خود را بر اساس مردم‌گرایی و توجه به دغدغه‌های ملی، اعتدال و پرهیز از خشونت قلمی، حرفه‌ای بودن در پرداخت مضمون، نگاه حل‌المسائلی و فرآیند محور به مسائل، گشودگی به سوی همه نخبگان و صاحب‌نظران، تعهد به آرمان‌های انقلاب، و مقابله با انحراف‌ها در نظام (با اتکاء به نقد عقلانی - اخلاقی) تعریف کرده است و خواهد کوشید بر همین مدار حرکت نماید.

 
آخرین وضعیت همکاری: پایان همکاری

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
تولید محتوای سایت
مطالب به روز و مفید در یک وب‌سایت٬ علاوه بر آنکه باعث افزایش میزان وفاداری مشتریان سایت می‌گردد٬ بلکه با رعایت اصول سئو٬ می‌تواند آمار بازدید از سایت را بالا برده و نهایتاً در جذب مشتریان جدید نیز موفق شود. همورا بر...
اطلاعات بیشتر
یوتاب؛ نرم‌افزار CRM مخصوص مدیریت آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک آژانس،...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)