سوابق تغییرات یوتاب:

1394/07/21 ورژن 10

1 رای    میانگین 5 از 5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!
 

به دلیل تغییرات زیاد یوتاب در ورژن 8 این ورژن از 10 شروع می‌شود.

  • هسته اصلی:
    • + امکان دریافت لیست برنامه‌ها از طریق فایل اکسل: در گزارش‌ها گزینه‌ای اضافه شد که با انتخاب ماه و سال می‌توان خروجی اکسلی از کل برنامه‌های ثبت شده در یوتاب را دریافت نمود. (1394/07/21)
    • - در بخش گزارشات، در محاسبه آمار تکرار خرید مشتری‌ها در یک بازه، یکسری محاسبات اشتباهی انجام می شد که ناچیز بود اما اصلاح شد. (1394/07/21)
    • - در زمانیکه در گزارش از اعضا هیچ ستونی انتخاب نشده باشد باید آمار یا تعداد را نمایش داده شود که اینطور نبود و همواره عدد یک را به عنوان نتیجه نشان می داد که اصلاح شد. (1394/07/21)
  • حسابداری:
    • - رفع مشکل برخی از گزارشات مالی موجود در صفحه برنامه: در برخی حالت‌ها وقتی در فیلترینگ گزینه‌ی «گزارش مالی» را تیک می‌زدیم خطائی نمایش داده می‌شد که اصلاح گردید. (1394/07/21)

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
پاک نشود: قدیمی: مخصوص مدیریت آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک آژانس،...
اطلاعات بیشتر
مشاوره‎‌ی مدیریت تحول در سازمان‌ها
یکی از اساتید توسعه سازمان می‌گوید: «سازمان‌ها در تشبیه مانند مسائلی هستند که باید حل شوند.»بنابر تحقیقات و تجربه‌ی همورا، بسیاری از ساختارها را به سادگی می‌توان بهینه و متحول ساخت؛ البته به شرط انج...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)