شرکت گردشگری آرتمیس تریپ

سایت گردشگری آرتمیس‌تریپ به‌صورت تخصصی به ارائه تور، خدمات گردشگری، خدمات حمل و نقل و... در کشور ترکیه می‎پردازد. این سایت توسط همورا طراحی و ارائه شده است.

ترکیه کشوری که بخشی از آن جز آسیا و بخش دیگرش جز قاره اروپا محسوب می‌شود. این سرزمین دارای تاریخچه‎ای کهن، جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی بسیار، کوهستانی و نسبتا پر باران است. ترکیه سالانه پذیرای بیش از پنجاه میلیون گردشگری است که از سرتاسر جهان به این کشور سفر می‌کنند و از زیبایی‎های آن لذت می‌برند. از سوی دیگر اقامت و مهاجرت به ترکیه هواداران زیادی دارد و ایرانیان دوست دارند بیشتر درباره این موضوعات اطلاعات کسب کنند. به همین جهت سایت آرتمیس‌تریپ به نوعی طراحی شده تا مراجعه کنندگان به وب‌سایت بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی راحت و سریع داشته باشند.

 

بخش‌های گوناگون سایت آرتمیس‌تریپ

این سایت دارای بخش‌های گوناگونی از جمله، تور و سفر، دانستنی‌های ترکیه، رزرو هتل و آپارتمان، مهاجرت و سرمایه‌گذاری و... می‌باشد.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
خدمات مشاوره‌ای دیجیتال مارکتینگ
سرعت زیاد در توسعه و تنوع بالا در ارائه‌ی خدمات باعث شده است تا افراد بی‌شماری از مزایا و کاربردهای دیجیتال مارکتینگ بی‌اطلاع باشند. در این راستا و به‌منظور بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصربه...
اطلاعات بیشتر
تولید محتوای سایت
مطالب به روز و مفید در یک وب‌سایت٬ علاوه بر آنکه باعث افزایش میزان وفاداری مشتریان سایت می‌گردد٬ بلکه با رعایت اصول سئو٬ می‌تواند آمار بازدید از سایت را بالا برده و نهایتاً در جذب مشتریان جدید نیز موفق شود. همورا بر...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)