مهمان این هفته‌ی دوشنبه‌های گردشگری کیست؟
برو به صفحه این رویداد
خانه درباره ما مشتریان همورا
 

وب‌سایت شخصی کریم شادفر

آقای کریم شادفر یکی از فعال‌ترین افراد در حوزه‌ی گردشگری و صنعت توریسم است. اکنون ایشان برای گفتن از سفرهایی که رفته‌اند، جاذبه‌هایی که دیده‌اند و نشر دست‌نوشته‌هایشان صاحب یک وب‌سایت شخصی هستند.

آقای شادفر دانش‌آموخته‌ی مهندسی مکانیک است اما در بیش از ده سال پیش تصمیم گرفت تا مسیری دیگر را برای زندگی پیش بگیرد. راهی که از میان کوه‌ها و جنگل‌ها می‌گذرد، با صدای رودها و حرکت امواج اقیانوس‌ها پر شده و با سفر و گردشگری درهم تنیده است. 

ایشان که مدیر عامل شرکت گردشگری دالاهو، یکی از قدیمی‌ترین مشتریان همورا، هستند و خاطراتی خوش از همکاری با همورا داشتند تصمیم گرفتند تا وب‎سایتی شخصی داشته باشند و در آن علاوه بر معرفی جاذبه‌ها و نقل از سفرها به انتشار نوشته‌های خود بپردازند.

 

طراحی سایت شخصی 

در شهریور سال 1396 آقای شادفر به همورا اعلام کردند که به‌منظور نشر محتواهایی که مورد علاقه‌ی خودشان است، می‌خواهند که یک وب‌سایت شخصی داشته باشند. در نتیجه‌ی این تصمیم طی جلسه‌ای قرار شد تا یک سایت ساده، شکیل و منظم برای ایشان طراحی و اجرا شود. در نهایت به موجب قراردادی، طراحی و اجرای سایت آقای شادفر به شرکت همورا سپرده شد. این سایت که کاملا ریسپانسیو است در ماه آبان همان سال رونمایی و تحویل داده شده است. 

 

نمایش پست‌های اینستاگرام در سایت

اگرچه آقای شادفر به‌تازگی سایت‌شان را راه‌اندازی کرده‌اند اما پیش از این در شبکه‌‌ی اجتماعی اینستاگرام پست‌هایی داشتند و می‌خواستند به‌شکلی از آنها در وب‌سایت‌شان استفاده شود. با توجه به این درخواست تیم فنی همورا شرایطی را ایجاد کرد که صفحه‌ی اینستاگرام ایشان به وب‌سایت‌شان متصل شود و پست‌ها همراه با لایک‌ و کامنت‌ها در وب‌سایت نمایش داده شود. این قابلیت به غنا و زیبایی این وب‎سایت افزود.

 

آخرین وضعیت همکاری: بهره‌برداری، پشتیبانی

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
طراحی سایت‎ گردشگری
نقش و قدرت اینترنت در دنیای کنونی بشر قابل چشم‌پوشی نیست. اما برای شمایی که در صنعت گردشگری کار و فعالیت می‌کنید این نقش بسیار مهم‌تر است. چراکه آمارهای سازمان جهانی جهانگردی از روند رو به رشد کاربرانی می‌گویند...
اطلاعات بیشتر
یوپی اس
همورا سیستم با تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه یوپی‌اس، اقدام به راه‌اندازی اولین دانشنامه تخصصی در این زمبنه نموده است. همورا قصد دارد تا ضمن ارایه مقالات و اطلاع علمی و کاربردی از طریق وب سایت upspedia.com اقدام به...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
ای عشق تو را دارم و دارای جهانم (فریدون مشیری)