خانه درباره ما مشتریان همورا
 

عالی مقام پارسه (رهام)

شرکت گردشگری عالی مقام پارسه (رهام)، مجموعه‌ای است که در زمینه برگزاری تورهای اینکامینگ فعالیت دارد. همکاری این شرکت گردشگری و همورا از خرداد 97 آغاز شده است.

از یوتاب تا امتداد دوستی‌ها

مانند بسیاری دیگر از مشتریان، عامل دوستی میان همورا و شرکت عالی مقام پارسه، نرم‌افزار جامع «یوتاب» است. نرم‌افزاری که فراتر از CRM می‌باشد، تمام نیازهای فعلی و آینده یک آژانس گردشگری در آن دیده شده و همواره در جهت بهبود و توسعه خود می‌کوشد.

عالی مقام پارسه یا رهام، با توجه به نیازها، فرآیندهای درونی و برنامه‌هایی که برای توسعه کسب و کارش دارد، نرم‌افزار یوتاب را برگزید و یوتاب برایش پیاده‌سازی شد.

 

یوتاب انگلیسی رهام

با توجه به آنکه شرکت گردشگری عالی مقام پارسه یا رهام، در زمینه‌ی تورهای اینکامینگ فعالیت می‌کند نیاز به نرم‌افزاری داشت که به دو زبان انگلیسی و فارسی خدماتش را ارائه کند. در نتیجه همورا، یوتاب رهام را به زبان انگلیسی نیز ارائه کرد تا فرآیندهای فروش، ثبت اطلاعات و دیگر اقدامات ضروری این آژانس گردشگری، بدون خلل انجام شود.

 

همکاری با آژانس عالی مقام پارسه برای همورا باعث افتخار و خوشنودی است و امیدواریم این همکاری‌ها در جهت موفقیت روزافزون، ادامه داشته باشد.

 

 

وضعیت همکاری: در حال همکاری

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
نرم‌افزار یوتاب، راهکار جامع موسسات آموزشی
اگر شما مدیر یک آژانس از نوع بند «ب» هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از...
اطلاعات بیشتر
نرم‌افزار سینا
از آنجا که مبحث آموزش به عنوان یکی از دغدغه‌های مدیران در سازمان‌های کوچک و بزرگ محسوب می‌شود لذا استفاده از ابزارهای مختلف آموزشی و کمک آموزشی امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. نرم افزار سینا، در محیطی کاربر پس...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نسرین پائیزی
1398/06/16 20:29
این شرکت رهام نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان از پول من‌و خورده. حواس‌تون باشه سرتون کلاه نذاره...
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)