خانه درباره ما مشتریان همورا
 

عالی مقام پارسه (رهام)

شرکت گردشگری عالی مقام پارسه (رهام)، مجموعه‌ای است که در زمینه برگزاری تورهای اینکامینگ فعالیت دارد. همکاری این شرکت گردشگری و همورا از خرداد 97 آغاز شده است.

از یوتاب تا امتداد دوستی‌ها

مانند بسیاری دیگر از مشتریان، عامل دوستی میان همورا و شرکت عالی مقام پارسه، نرم‌افزار جامع «یوتاب» است. نرم‌افزاری که فراتر از CRM می‌باشد، تمام نیازهای فعلی و آینده یک آژانس گردشگری در آن دیده شده و همواره در جهت بهبود و توسعه خود می‌کوشد.

عالی مقام پارسه یا رهام، با توجه به نیازها، فرآیندهای درونی و برنامه‌هایی که برای توسعه کسب و کارش دارد، نرم‌افزار یوتاب را برگزید و یوتاب برایش پیاده‌سازی شد.

 

یوتاب انگلیسی رهام

با توجه به آنکه شرکت گردشگری عالی مقام پارسه یا رهام، در زمینه‌ی تورهای اینکامینگ فعالیت می‌کند نیاز به نرم‌افزاری داشت که به دو زبان انگلیسی و فارسی خدماتش را ارائه کند. در نتیجه همورا، یوتاب رهام را به زبان انگلیسی نیز ارائه کرد تا فرآیندهای فروش، ثبت اطلاعات و دیگر اقدامات ضروری این آژانس گردشگری، بدون خلل انجام شود.

 

همکاری با آژانس عالی مقام پارسه برای همورا باعث افتخار و خوشنودی است و امیدواریم این همکاری‌ها در جهت موفقیت روزافزون، ادامه داشته باشد.

 

 

وضعیت همکاری: در حال همکاری

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
سایت‎های تک صفحه‌ای یا One Page
اگر برای معرفی و توسعه‌ی کسب و کارتان در دنیای وب، به‌دنبال داشتن یک ‌سایت با قیمت مناسب، زمان کوتاه در راه‌اندازی و جذاب در نگاه مخاطبان هستید، در این مطلب به معرفی نمونه‌ای از وب‌سایت‌های شرکت ...
اطلاعات بیشتر
طراحی لوگو
از آنجا که لوگو در واقع نماد، سمبل و نشان سازمان‌ها، محصولات، برندها و افراد می‌باشد لذا در طراحی و ساخت آن باید دقت کرد و حساسیت خاصی داشت.
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
نور دو دیده منی، دور مشو ز چشم من (مولانا)