خانه درباره ما مشتریان همورا
 

عالی مقام پارسه (رهام)

شرکت گردشگری عالی مقام پارسه (رهام)، مجموعه‌ای است که در زمینه برگزاری تورهای اینکامینگ فعالیت دارد. همکاری این شرکت گردشگری و همورا از خرداد 97 آغاز شده است.

از یوتاب تا امتداد دوستی‌ها

مانند بسیاری دیگر از مشتریان، عامل دوستی میان همورا و شرکت عالی مقام پارسه، نرم‌افزار جامع «یوتاب» است. نرم‌افزاری که فراتر از CRM می‌باشد، تمام نیازهای فعلی و آینده یک آژانس گردشگری در آن دیده شده و همواره در جهت بهبود و توسعه خود می‌کوشد.

عالی مقام پارسه یا رهام، با توجه به نیازها، فرآیندهای درونی و برنامه‌هایی که برای توسعه کسب و کارش دارد، نرم‌افزار یوتاب را برگزید و یوتاب برایش پیاده‌سازی شد.

 

یوتاب انگلیسی رهام

با توجه به آنکه شرکت گردشگری عالی مقام پارسه یا رهام، در زمینه‌ی تورهای اینکامینگ فعالیت می‌کند نیاز به نرم‌افزاری داشت که به دو زبان انگلیسی و فارسی خدماتش را ارائه کند. در نتیجه همورا، یوتاب رهام را به زبان انگلیسی نیز ارائه کرد تا فرآیندهای فروش، ثبت اطلاعات و دیگر اقدامات ضروری این آژانس گردشگری، بدون خلل انجام شود.

 

همکاری با آژانس عالی مقام پارسه برای همورا باعث افتخار و خوشنودی است و امیدواریم این همکاری‌ها در جهت موفقیت روزافزون، ادامه داشته باشد.

 

 

وضعیت همکاری: در حال همکاری

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
طراحی سایت‎ گردشگری
نقش و قدرت اینترنت در دنیای کنونی بشر قابل چشم‌پوشی نیست. اما برای شمایی که در صنعت گردشگری کار و فعالیت می‌کنید این نقش بسیار مهم‌تر است. چراکه آمارهای سازمان جهانی جهانگردی از روند رو به رشد کاربرانی می‌گویند...
اطلاعات بیشتر
دوره آموزشی سئو (SEO از مفاهیم پایه تا دست به آچار)
ما می‌خواهیم در یک دوره 2 روزه فشرده، پرده از اسرار ناگفته SEO برداریم و اتفاقاً روشن کنیم که این فن آن‌قدرها هم که می‌گویند راز آلود نیست. البته که پیچیدگی‌هایی هم دارد. برای درک این فن کافی است که هوش خوبی دا...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نسرین پائیزی
1398/06/16 20:29
این شرکت رهام نزدیک به ۱۵۰ میلیون تومان از پول من‌و خورده. حواس‌تون باشه سرتون کلاه نذاره...
پاسخ دهید...
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)