خانه وبلاگ رخدادها
27
آبان
1397
نیوشا امینیان
نیوشا امینیان
با حضور آقای بهنام اسلمی:

جلسه کارشناسی رادیو گفتگو درباره دیجیتال مارکتینگ گردشگری

در تاریخ 1397/08/27 جناب آقای بهنام اسلمی به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ در حوزه گردشگری در رادیو گفت‌وگو حضور داشتند. فایل‎های صوتی مربوط به این مصاحبه در ادامه آمده است.

رادیو گفتگو از سال 1385 در تلاش است تا فضایی جدید و چند صدایی را در رسانه ملی ایجاد کند. رادیو گفتگو برنامه‌های گوناگونی مانند «عصر رسانه»، «جستجو»، «فصل رویش»، «مدیر باشیم» و... دارد که در آنها به طرح مسائل روز، رویداهای جدید و مباحث مهم می‌پردازد و برنامه‌هایش با استقبال نخبگان و کارشناسان روبرو می‌شود.

جناب آقای بهنام اسلمی، مدیر عامل شرکت همورا که بخشی از فعالیت‌هایشان در حوزه مشاوره و آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌باشد، در یکی از برنامه‌های رادیو گفتگو به‌عنوان کارشناس حضور داشتند. در ادامه می‌توانید فایل صوتی این گفتگو را بشنوید.

 

همچنین جناب آقای بهنام اسلمی به‌عنوان کارشناس در برنامه رادیویی «جوان‌گشت» حضور پیدا کردند. در صورتی که مایل هستید این برنامه را نیز بشنوید، از شما دعوت می‌کنیم مطلب «گفتگوی برنامه رادیویی جوان‌گشت» را مشاهده بفرمایید. 

نیوشا امینیان
نیوشا امینیان

مدیر روابط عمومی شرکت همورا
کارشناس مدیریت، کارشناسی ارشد گردشگری، علاقه‌مند به نجوم، عاشق سفر و کتاب

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت همورا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
نرم‌افزار یوتاب، راهکار جامع آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس از نوع بند «ب» هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از...
اطلاعات بیشتر
ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های تبلیغاتی مطلوب و حائز اهمیت در دنیای امروز محسوب می‌شود. این مهم، مانند هر ابزار تبلیغاتی دیگر، نیاز به تخصص و تجربه‌ی کافی دارد تا بتواند فروش شرکت شما را ارتقاء داده و توسعه دهد. همور...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
به از این چه شادمانی/ که تو جانی و جهانی (مولانا)