وب سایت شخصی:

محسن فاتحی

محسن فاتحی یکی از جوان‌های خلاق و نوآوری است که تصمیم دارد دست نوشته‌های خود را از طریق وب سایت شخصی خود، به نمایش عموم بگذارد. فیلم‌ها، داستان‌ها، شعر و نثر، بخشی از مطالب این سایت را تشکیل می‌دهند.

محسن (مجید) فاتحی، در یکی از روزهای پاییز، سال 1365 به دنیا آمده است. خلاقیت، نبوغ و محیطی که در آن پرورش‌یافته است، ایشان را فردی متفاوت به جامعه معرفی می‌نماید، طوری که در حوزه‌های مختلفی چون الکترونیک، تجارت، گردشگری، موسیقی، تبلیغات، فیلم و... به صورت حرفه‌ای وارد شده و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

افتخار آشنایی همورا با ایشان برمی‌گردد به سال 1392، زمانی که ایشان در شرکت گردشگری دالاهو به عنوان مدیر داخلی فعالیت می‌نمودند.

طی سفارش ایشان سایت شخصی «محسن فاتحی» با استفاده از نرم‌افزار مدیریت محتوای مینای همورا در روزهای آخر زمستان سال 1391 رونمایی شد.

امیدواریم که همچون گذشته شاهد پیشرفت روزافزون ایشان باشیم.

آخرین وضعیت همکاری: پشتیبانی

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
طراحی سایت‎ گردشگری
نقش و قدرت اینترنت در دنیای کنونی بشر قابل چشم‌پوشی نیست. اما برای شمایی که در صنعت گردشگری کار و فعالیت می‌کنید این نقش بسیار مهم‌تر است. چراکه آمارهای سازمان جهانی جهانگردی از روند رو به رشد کاربرانی می‌گویند...
اطلاعات بیشتر
نرم‌افزار یوتاب، راهکار جامع موسسات آموزشی
اگر شما مدیر یک آژانس از نوع بند «ب» هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)