مهمان این هفته‌ی دوشنبه‌های گردشگری کیست؟
برو به صفحه این رویداد
خانه وبلاگ رخدادها
5
تیر
1397
نیوشا امینیان
نیوشا امینیان
در افطاری همورا چه گذشت؟

دورهمی همورایی به مناسبت ماه رمضان

ماه رمضان امسال، تیم همورا برای یک برنامه‌ی افطاری دوست‌داشتنی مهمان کافه آنسو بود. رویدادی که در آن تمام خانواده همورا دور هم جمع شدند و خاطراتی دوست‌داشتنی را در کنار یکدیگر ساختند.

خانواده همورا در طول سال برنامه‎های گوناگونی برای جمع شدن اعضایش دور هم دارد. رویدادهایی که به بهانه‌های گوناگون برگزار می‌شوند و به نزدیک‌تر شدن اعضای این خانواده کمک می‌کند. در ماه مبارک رمضان امسال، همورا تصمیم گرفت با همکاری کافه آنسو در یکی از شب‌های ماه مبارک رمضان، همورایی‌ها را به یک برنامه افطاری دعوت کند.

 

چطور قرار گذاشتیم؟

یک روز که تمام اعضای همورا در شرکت دور هم جمع بودند، آقای بهنام اسلمی پیشنهاد دادند که در یکی از شب‌های ماه مبارک رمضان، همورایی‌ها به همراه یکی از اعضای خانواده یا دوستان‌شان افطار را مهمان کافه آنسو باشند. 
این پیشنهاد خیلی زود از طرف دوستان پذیرفته و با کمی گفتگو زمانی که تمام افراد می‌توانستند در این برنامه شرکت کنند انتخاب شد. سپس زمان مورد نظر با کافه آنسو در میان گذاشته شد و مدیریت کافه یعنی خانم فاطمه حسینی به همورا اطلاع دادند که برای زمان مورد نظرمان همه چیز فراهم است و می‌توانیم دور هم جمع شویم. 

 

افطاری به سبک آنسو 

بالاخره روز موعود فرا رسید. کمی تا ساعت هشت شب باقی مانده بود که تمام مهمانان دور میز بزرگی که آنسو از قبل برای برنامه آن شب آماده کرده بود جمع شدند. 
آنسو با توجه به پکیج افطاری خود، خوراکی‌های خوشمزه‌ای چون آش رشته، حلوا، نان و پنیر و سبزی، زولبیا و بامیه، بورک گوشت و... را روی میزها چیده بود تا ابتدا روزه‌داران افطار کنند. 

افطاری در آنسو


میز افطاری مفصل و گفتگو میان خانواده همورا باعث شد که تا زمان رسیدن شام، صدای خنده‌هایمان در تمام ساختمان بپیچد. در ادامه برنامه با توجه به اینکه بخشی از مهمانان را دوستان یا اعضای خانواده همکارانمان تشکیل می‌دادند و ما قبلا افتخار آشنایی با آنها را نداشتیم، قرار شد تمام افراد حاضر در سر میز خودشان را معرفی کنند. این برنامه معارفه با شوخی‌ها و گفتگوهایی که در حین آن پیش آمد به دوست‌داشتنی‌ترین بخش مهمانی تبدیل شد.

 

 

عکس‎های یادگاری 

مهمانان عزیزمان از چند روز قبل غذایی که دوست داشتند در آن شب میل کنند را به کافه اطلاع داده بودند و به همین دلیل خیلی زود میز آنسو با بشقاب‌های شام، رنگارنگ شد. 

پس از صرف شام با گرفتن چند عکس یادگاری مهمانی همورایی_آنسویی آن شب به پایان رسید و برای خانواده همورا خاطره‌ی دوست‌داشتنی دیگری باقی گذاشت.

نیوشا امینیان
نیوشا امینیان

مدیر روابط عمومی شرکت همورا
کارشناس مدیریت، کارشناسی ارشد گردشگری، علاقه‌مند به نجوم، عاشق سفر و کتاب

انتشار مطالب فوق تنها با ذکر مرجع به همراه لینک وب‌سایت همورا مجاز می‌باشد.
لطفا به حقوق هم احترام بگذاریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
نرم‌افزار یوتاب، راهکار جامع آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس از نوع بند «ب» هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از...
اطلاعات بیشتر
خدمات مشاوره‌ای دیجیتال مارکتینگ
سرعت زیاد در توسعه و تنوع بالا در ارائه‌ی خدمات باعث شده است تا افراد بی‌شماری از مزایا و کاربردهای دیجیتال مارکتینگ بی‌اطلاع باشند. در این راستا و به‌منظور بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصربه...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است/ دنیا برای از تو سرودن مرا کم است (محمد علی بهمنی)