خدمات مشاوره‌ای دیجیتال مارکتینگ

سرعت زیاد در توسعه و تنوع بالا در ارائه‌ی خدمات باعث شده است تا افراد بی‌شماری از مزایا و کاربردهای دیجیتال مارکتینگ بی‌اطلاع باشند. در این راستا و به‌منظور بهره‌مندی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این شیوه‌ی مدرن و رو به رشد، همورا برنامه‌ای را جهت ارائه‌ی مشاوره به سازمان‌ها و مدیران در نظر گرفته است.

مشاوران دیجیتال مارکتینگ باید چه دانش یا تجربه‌ای داشته باشند؟

برای توسعه و بهره‌مند شدن از دنیای دیجیتال مارکتینگ، مشاورانی می‌توانند در کنار شما باشند که نه تنها سابقه خوبی در IT، برنامه‌نویسی، طراحی سایت و سئو داشته باشند بلکه باید در مباحثی مانند بازاریابی، فروش، طراحی سیستم‌ها، فرآیندها و مالی نیز صاحب نظر و با تجربه باشند.

 

توسعه و بهبود دیجیتال مارکتینگ از چه مراحلی می‌گذرد؟

  1. UI/UX سایت و سایر درگاه‌ها
  2. تولید محتوا
  3. ایمیل‌ مارکتینگ
  4. شبکه‌های اجتماعی
  5. تبلیغات
  6. CRM
  7. ابزارهای سئو

 

1 UI/UX سایت و سایر درگاه‌ها

دیجیتال مارکتینگ از داشتن یک سایت مناسب آغاز می‌شود. سایتی که به تمام جزییاتش در تمام صفحات از معرفی تا خرید محصول، ساعت‌ها فکر شده و با دانش و تجربه‌ی بالایی سازمان‌دهی شده باشد.
ما محصول، بازار، نیازها و خواسته‌ها را بررسی می‌کنیم و با توجه به دانش برنامه‌نویسی، بهترین حالت‌ها را از نظر فنی و هزینه‌ای انتخاب کرده و آنها را در قالب فرمت‌های مناسبی برای برنامه‌نویسان و طراحان سایت تهیه می‌کنیم.
دقت به اصول سئو و تدارک سایتی کاربرپسند در این مرحله از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

2 تولید محتوا

«محتوا پادشاه است.» این ادعا را گوگل در پاسخ به این سوال که «بهترین شیوه SEO چیست؟» مطرح می‎کند. از نظر غول دنیای مجازی بهترین و پایدارترین روش بهینه‌سازی، تولید محتواست. Content Marketing علاوه بر تأثیر فراوان بر روی فروش، کلید دستیابی به Digital Branding نیز هست.
ما به شما کمک می‌کنیم تا صاحب یک تیم حرفه‌ای برای تولید محتوا در سازمان‌تان شوید. سپس استراتژی‌ها را مشخص و نهایتا به یک برنامه‌ریزی عملیاتی رو به بهبود، خواهیم رسید. ما محتوای متنی، عکس، فیلم و... را بر اساس معرفی محصول یا وبلاگ تقسیم‌بندی می‌کنیم و نکات کلیدی سئو را در آن پیاده‌سازی می‌کنیم.

 

3 ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های تبلیغاتی مطلوب و حائز اهمیت در دنیای امروز محسوب می‌شود. این مهم، مانند هر ابزار تبلیغاتی دیگر، نیاز به تخصص و تجربه‌ی کافی دارد تا بتواند فروش شرکت شما را ارتقاء و توسعه دهد. متاسفانه بسیاری از افراد با فقدان اطلاعات صحیح از دنیای ایمیل مارکتینگ، به راحتی از کنار آن می‌گذرند.
ما در جلسات مشاوره، ادبیات درست ایمیل مارکتینگ را در سازمان پیاده و کمپین‌هایی را طراحی می‌کنیم تا تیم طراح یا تولید محتوا بتوانند به سادگی از این شیوه‌ی تبلیغاتی بهره‌مند شوند.

 

4 شبکه‌های اجتماعی

انتخاب، طراحی سناریو، تولید محتوا، پایش و آموزش ابزارهای درست برای بهره‌مندی حداکثری از شبکه‌های اجتماعی را در جلسات مشاوره با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

 

5 تبلیغات

در دیجیتال مارکتینگ فضاهای بسیاری برای انجام تبلیغات وجود دارد که برخی از این تبلیغ‌ها رایگان هستند و برخی با پرداخت هزینه‌های بالا قابلیت ارائه دارند. در جلسات مشاوره با توجه به نیاز سازمان‌ها و موارد مهم و ضروری، شیوه‌های تبلیغات بررسی خواهند شد.

 

6 CRM

ما تسلط بالایی در طراحی، پیاده‌سازی و به کارگیری CRM‌ها داریم. اینکه چگونه می‌توانیم از CRM، در ارتقا دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم.
اگر CRM ندارید به شما مشاوره خواهیم داد که چگونه یک نرم‌افزار مناسب را انتخاب و در سازمان پیاده‌سازی نمایید. همچنین اگر در حال حاضر مجهز به نرم‌افزار مناسبی هستید، تلاش خواهیم کرد تا به بهترین شکل از آن بهره‌مند شوید.

 

7 ابزارهای سئو

ما با دقت اطلاعات Google Webmaster Tools ،Google Analytics ،Google Adwords ،Google Trends ،Alexa ،MOZ و... را پایش می‌کنیم و بر اساس آن تنظیماتی را انجام می‌دهیم و یا در شیوه‌ی کار تغییراتی را اعمال خواهیم کرد.

 

مدت زمان مشاوره

طبق تجارب گذشته، پیش‌بینی این است که جلسات مشاوره حداقل حدود 6 ماه و در سه فاز (زیرساخت، حفظ و توسعه) به طول خواهد انجامید. با این حال به درخواست شما و توافق طرفین این مدت کم و زیاد می‌تواند باشد.

 

تعداد جلسات پیشنهادی در فاز 1: (30 ساعت)

ما در فاز 1 سعی خواهیم کرد گلوگاه‌های ضروری را شناسایی و اقدامات سریع برای بهره‌برداری حداکثری را پیشنهاد داده و عملی کنیم.

  1. برگزاری 4 جلسه دو ساعته در ماه اول
  2. برگزاری 8 جلسه دو ساعته در ماه دوم
  3. برگزاری 1 جلسه دو ساعته جهت پایش و مرور جلسات مشاوره و اقدامات انجام شده/ تصمیم‌گیری در خصوص شیوه ادامه‌ی همکاری در فازهای بعد

 

هزینه

هزینه هر ساعت مشاوره با توجه به شرایط و اندازه پروژه حدودا بین 190 هزار تومان تا 290 هزار تومان برای سال 1399 می‌باشد. ضمنا 9 درصد ارزش افزوده نیز به مبالغ فوق اضافه خواهد شد.

 

شرایط پرداخت

50 درصد قبل از شروع به کار و 50 درصد پس از انجام هر فاز دریافت می‌شود.

 

پیشنهاد مهم

لازم به ذکر است پیشنهاد می‌شود افرادی که قرار هست که در این جلسات مشاوره شرکت کنند در «دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ» نیز ثبت نام نمایند. این مهم باعث سرعت در انجام امور و کاهش هزینه‌های مشاوره می‌شود.

 

تیم مشاوران

بهنام اسلمی
بهنام اسلمی

بنیانگذار شرکت همورا و مدیرعامل کنونی این شرکت.
از سال ۱۳۸۰ برنامه‌نویسی را شروع و به تحول و توسعه سازمانی علاقه دارد. (رزومه)

 

ساسان سلوتی
ساسان سلوتی

مشاور توسعه کسب و کار شرکت همورا
دانش آموخته اقتصاد و MBA، سال‌ها تجربه در مدیریت فروش و بازاریابی، خالق کتاب «بیابان‏گردی در ایران»، علاقه‌مند به طبیعت و غواصی

 

بهناز اسلمی
بهناز اسلمی

برنامه‌نویس، توسعه‌دهنده وب و مدیر داخلی شرکت همورا
مهندس نرم‌افزار، متخصص UI، عاشق حیوانات، سفر و زبان انگلیسی (رزومه)

 

تاریخ آخرین به‌روز رسانی: 23 فروردین 1399

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02144264163 داخلی 20، با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
یوتاب؛ نرم‌افزار CRM مخصوص مدیریت آژانس‌های گردشگری
اگر شما مدیر یک آژانس هستید شک نکنید که یوتاب راهکاری بسیار ارزشمند برای شما خواهد بود. یوتاب امور پیچیده‎‌ی مشتریان شما را به روش‌های ساده حل و فصل کرده و ضمن بالا بردن سرعت انجام هر یک از فرآیندهای کار در یک آژانس،...
اطلاعات بیشتر
چگونه یک سایت حرفه‌ای داشته باشیم؟ (1)
هر آنچه از UI و UX می‌دانید را فراموش کنید. آیا شما فردی هستید که به تجارب دیگران بها دهید یا خود به دنبال تجربه کردن هستید؟ goodui.org تجاربی که در پروژه‌های مختلف کسب کرده است را در وب سایت خود قرار می‌دهد. برای م...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)