عمومی: چگونه نقشه گوگل را در یوتاب ثبت نماییم؟

3 رای    میانگین 5.0 از 5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!
 

برای ثبت نقشه یوتاب در ویرایش رویداد یا شخص این دستورالعمل سده را بخوانید.

لطفا به ترتیب زیر عمل کنید:

  1. وارد گوگل درایو یا جی‌میل خود شوید. سپس Google my maps را باز کنید.
  2. شهر مورد نظر را جستجو کنید، سپس از باکس باز شده بر روی نقشه، گزینه‌ی Add to map را انتخاب نمایید. در باکس باز شده می‌توانید رنگ، آیکون و عکس برای محل پین شده انتخاب کنید.
  3. در پنل مربوطه بر روی گزینه Share کلیک کنید. برای نقشه یک نام مشخص نمایید، بر روی دکمه اوکی کلیک کرده و وارد مرحله Sharing setting شوید. بر روی گزینه‌ی change جهت مشخص کردن دسترسی کلیک کرده و در حالت Public قرار دهید.
  4. از پنل مربوطه Embed on my site را انتخاب کنید.
  5. در اینجا به شما یک Iframe نمایش داده می‌شود. مطابق با شکل زیر کد هایلایت شده در مقابل mid را کپی کرده و در یوتاب، ویرایش سایت در بخش نقشه در مینا یا گوگل یا در پروفایل شخص قرار دهید.
    mid=1YIlniDoxWfJCZBvNRh2uiWHUaujv_Ejv

 

 

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
سوالات رایج درباره پنل پیامک
یوتاب می‌تواند از طریق پنل پیام انبوه اقدام به ارسال پیامک نماید. در واقع برای انجام این کار، ابتدا باید یک پنل پیامک خریداری شود و مشخصات آن در اختیار همورا قرار بگیرد تا اقدامات لازم صورت گیرد. کاربران یوتاب همواره در این خ...
اطلاعات بیشتر
چگونه یک سایت حرفه‌ای داشته باشیم؟ (5)
یک سایت کاربرپسند نرخ بازدیدها را افزایش می‌دهد، احتمال بازگشت مشتری را بیشتر می‌کند و ممکن است افراد بیشتری سایت شما را به دیگران معرفی کنند. در ادامه‎ی مطالب مرتبط با طراحی سایت‌ها، از ده نکته‌ی دیگر که م...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)