پشتیبانی فنی

تشریح خدمات پس از فروش (پشتیبانی فنی) شرکت همورا و لیست قیمت‌های آن.

 

1. لیست خدمات پشتیبانی همورا به مدت 6 ماه

برای تمدید خدمات پشتیبانی لطفا از بین سرویس‌های جدول زیر، موارد مورد نظرتان را انتخاب کنید.

  شرح خدمات Professional Enterprise
خدمات پایه
آپدیت یوتاب و مینا، بک‌آپ ماهیانه
رفع خطا و پاسخ‌گویی ایمیلی و تلفنی کلا به مدت 3 ساعت
16,000,000 ریال 27,000,000 ریال
بک‌آپ از دیتابیس
بازه زمانی مورد نظر شما 
 
4,100,000 ریال 5,300,000 ریال
پیش خرید خدمات
از تمام خدمات همورا 15 درصد ارزانتر بهره‌مند شوید.
مبلغ  میلیون ریال
42,500,000 ریال 42,500,000 ریال
جمع
1,000,000 ریال 1,000,000 ریال
جمع + ارزش افزوده 1,000,000 ریال 1,000,000 ریال

2. نرخ هزینه نفر ساعت مازاد بر خدمات پایه

تحلیل و مشاوره برنامه‌نویسی پاسخ‌گویی و آموزش
3,400,000 ریال 2,700,000 ریال 1,240,000 ریال

*قیمت‌های فوق براساس مصوبه نظام صنفی رایانه‌ای درج شده است.


3. خدمات ارائه شده تنها در زمان پشتیبانی

به طور کلی تیم فنی همورا در زمان پشتیبانی خدمات زیر را بر اساس درخواست‌های کارفرما ارائه می‌دهد.

 1. آپدیت نرم‌افزارها
  در طول مدت پشتیبانی، این امکان وجود دارد که نرم‌افزارها و ماژول‌های مربوطه به آخرین نسخه به روز گردند. این موضوع شامل وب‌سایت‌ها نمی‌گردد و تنها نرم‌افزاهایی مانند مینا، یوتاب، سینا و... را شامل می‌شود. (سوابق آپدیت نرم‌افزار یوتاب)

 2. پاسخگویی به سوالات
  همورا متعهد خواهد بود تا در طول مدت پشتیبانی به تمامی سئولات احتمالی شما در خصوص نرم‌افزار یا وب‌سایت خریداری شده به صورت رایگان پاسخ دهد. (پشتیبانی با ایمیل یا تلفن؟)

 3. رفع خطاهای برنامه‌ نویسی
  ممکن است به هر دلیل خطائی در نرم‌افزار و یا سایت بوجود آید، به گونه‌ای که ادامه‌ی کار برای کاربران را مختل می‌نماید. در این حالت همورا متعهد می‌گردد خطا را ظرف مدت زمان مشخصی برطرف نماید.

 4. توسعه و انجام تغییرات
  ممکن است بخواهید تا تغییرات کوچک و بزرگی در نرم‌افزار یا سایت خود داشته باشید. همورا متعهد می‌گردد تا در مدت پشتیبانی پاسخگوی نیازهای جدید شما بوده و در زمان مشخصی آنها را پیاده‌سازی نماید.

 5. تهیه نسخه‌ی پشتیبان (بک آپ)
  همورا متعهد می‌گردد تا در بازه‌های مختلف از دیتابیس، فایل‌ها و تصاویر نسخه‌ی پشتیبان تهیه نماید.

 6. آموزش
  همورا تعهد می‌نماید تا پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار و یا در طول مدت پشتیبانی اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی نماید.

 7. نصب مجدد
  ممکن است به هر دلیلی مانند تغییرات سرور، نیاز باشد تا نرم‌افزار یا سایت بر روی سرور دیگری نصب مجدد گردد، همورا متعهد می‌گردد تا در طول مدت پشتیبانی، این کار را برای شما انجام دهد.

 


4. تعرفه‌های سازمان نظام صنفی

هزینه‌های هر نفر ساعت انجام پروژه براساس تعرفه‌های مصوب سالیانه‌ی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور می‌باشد. با کلیک برروی لینک سال 1399 می‌توانید تعرفه‌های سال جاری را مشاهده نمایید. همچنین برای سال‌های 1394، 1395، 1396، 1397 و 1398 را نیز از طریق لینک‌های موجود می‌توان مرور کرد.

 

5. آپدیت نرم‌افزار یوتاب

اگر از نرم‌افزار یوتاب شرکت همورا استفاده می‌کنید سوابق به‌روز رسانی ورژن‌های یوتاب را اینجا مشاهده نمایید.

 

6. هزینه‌های پشتیبانی در خارج از زمان اداری

با توجه به اینکه زمان کاری شرکت همورا روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 17 عصر می‌باشد، ممکن است برای خارج از این زمان نیاز به خدمات پشتیبانی از نوع رفع خطا وجود داشته باشد. برای خرید این سرویس می‌توانید با واحد پشتیبانی همورا تماس بگیرید.


7. پیشنهاد تهیه نسخه پشتیبان

با توجه به ایجاد مشکلات احتمالی و پیش بینی نشده مانند زیرساخت‌های اینترنتی کشور، کیفیت دیتاسنترها، خرابی‌های سخت‌افزار یا سیستم عامل و نرم‌افزارهای سرور و اینکه حل اکثر این اختلالات از اختیار همورا خارج است و از سوی دیگر با توجه به اهمیت سایت‌ها و یا نرم‌افزارهای تحت‌وب در برخی از شرکت‌ها، جهت به حداقل رساندن اختلالات در مدت زمان Down بودن، می‌توان از سرور یا هاست‌های پشتیبانی (Backup) استفاده نمود تا در صورتی که زمان حل مشکل طولانی شد بتوان در حداقل زمان ممکن از سرور پشتیبان استفاده کرد.

همچنین امکان پشتیبانی روزانه (در حال حاضر طبق قرارداد پشتیبانی به صورت پیش فرض ماهیانه است) از دیتابیس و تهیه فایل‌ها و تصاویر پشتیبانی ماهیانه (در حال حاضر طبق قرارداد به صورت پیش فرض 6 ماهه است) فراهم گردیده است.

بنابراین همورا پیشنهاد می‌کند تا با توجه به اهمیت سایت یا نرم‌افزار مورد استفاده و میزان وابستگی به آنها، نسبت به عقد قرارداد متمم جهت بهره‌مندی از این خدمات اقدام نمایید.


8. سیستم بوک نمودن خدمات همورا

همورا جهت سهولت در خدمات دهی و افزایش رضایتمندی صاحبان کسب و کار امکان بوک (رزرو) خدمات برنامه‌نویسی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

براین اساس:

 1. هر شرکتی با توجه به حجم درخواست‌ها و پیش‌بینی‌های توسعه‌ای مدت زمانی را در طول یک ماه از همورا بوک می‌نماید.
 2. همورا متعهد می‌گردد تا در هر ماه حداقل این مدت زمان خدمات را به سازمان شما ارائه ‌دهد.
 3. اگر به هر دلیلی درخواست شما بیش از مدت زمات بوک شده باشد، همورا تلاش خواهد کرد آن را انجام دهد اما تعهدی به انجام آن ندارد.
 4. از طرفی اگر به هر دلیل حجم  درخواست‎ها کمتر از مدت زمان توافق گردد آنگاه همورا با توجه به اینکه زمان کمتری صرف می‌کند به تناسب مبلغ کمتری نیز دریافت ‌می‌کند.
 5. هزینه‌ی هر ساعت کار مفید  عینا مطابق قرارداد فروش یا پشتیبانی منعقد شده می‌باشد و همورا بابت بوک نمودن، مبلغ مازادی دریافت نمی‌کند.
 6. توافق طرفین برای بوک نمودن می‌تواند 6 ماه یا یکساله باشد و حداقل 2 ماه قبل از پایان مدت توافق باید در خصوص ادامه‌ی آن تعیین تکلیف شود.
 7. در صورتیکه به مدت 2 ماه پیاپی، مدت زمان بوک شده بیش از حجم درخواست شما باشد آنگاه نیاز است تا مجددا در خصوص ادامه‌ی بوک ماندن مذاکره و تصمیم‌گیری شود.
 8. بدیهی است تنها در طول مدت زمان قرارداد پشتیبانی امکان بوک شدن وجود دارد.

در صورت تمایل به بوک نمودن با بخش پشتیبانی همورا تماس بگیرید.

 

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02144264163 داخلی 20، با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
پشتیبانی با ایمیل یا تلفن؟
آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا برخی شرکت‌ها ایمیل را به عنوان راه ارتباطی خود با مشتریان انتخاب می‌کنند؟ آیا برداشتن گوشی تلفن و حرف زدن ساده‌تر از مکاتبات ایمیلی به نظر نمی‌رسد؟
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)