عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

1 رای    میانگین 5 از 5
لطفا شما هم امتیاز بدهید!
 

می­‌توان عکس را به عنوان اولین معرفی­‌کننده محصول و ویترین بصری آن به حساب آورد. در واقع عکاسی صنعتی قادر است توانایی شرکت شما، خدمات و محصولتان را با بهترین شرایط ممکن کیفی معرفی نماید.

تا زمانیکه محصول و فعالیت خود را با متن و نوشتار عرضه کنید و تصویری از آن در برابر دید مشتری قرار ندهید نمی‌­توانید آنچنان که باید او را مجذوب سازید. عکس، این امکان را فراهم می­‌آورد آنچه درباره آن صحبت می­‌کنید را مجسم کنید. مشاهده، در تصمیم­‌گیری تأثیر بسزایی داشته و بطور طبیعی ارتباط با آنچه در نگاه ما مطلوب است ساده‌­تر برقرار می­‌گردد.

براین اساس چنانچه بدنبال توسعه‌­ی فعالیت حرفه‌­ای‌تان هستید؛ توصیه می­‌شود از عکس در کنار تبلیغاتتان استفاده کرده و مشتری را به نگاه موشکافانه‌­تر به محصول و فعالیتتان وادار سازید؛ بنابراین، برای داشتن تصویری با کیفیت که معرف هرچه بهتر کسب و کارتان باشد، باید از عکاسان حرفه‌ای و مجرب که درک و شناخت صحیح از اصول عکاسی بخصوص عکاسی صنعتی داشته باشند بهره بگیرید.

در این راستا، شرکت همورا در کنار سایر فعالیت­‌های خود با دارا بودن عکاسان مجرب در زمینه عکاسی تبلیغاتی، صنعتی و معماری، ارائه‌­دهنده آثاری تخصصی و با کیفیت بوده و آماده همکاری با سازمان­‌ها و شرکت­‌ها می‌باشد.

عکاسی از محصولات و خدمات، همایش و سمینارها، بناها، مستند‌سازی روند پیشرفت پروژه­‌های عمرانی و ساختمانی، تهیه عکس‌های مورد استفاده در بروشورها، کاتالوگ‌ها، سایت‌ها و دفترچه‌راهنماها از جمله فعالیت‌های همورا در این شاخه می‌باشد.

به یاد داشته باشیم عکاسی امروزه یکی از عناصر مهم در تبلیغات به شمار می­‌رود و برای ورود به بازار رقابت برای ثبت فرآیندهای تولید، محصولات و یا تجهیزات سازمانی از موثرترین ابزارهاست.

 

هزینه عکاسی

هزینه عکاسی با توجه به نوع و اندازه پروژه متفاوت می‌باشد. بعد از درخواست شما، کارشناسان همورا در این زمینه با شما تماس خواهند گرفت و پس از دریافت اطلاعات کامل در خصوص شرایط پروژه، بررسی‌های لازم صورت گرفته و به شما اعلام قیمت خواهد شد.

 

مشتریان همورا

برخی از مشتریان همورا در زمینه عکاسی به شرح زیر می‌باشد:

 

چند نمونه کار از عکاسان شرکت همورا

همایش روز جهانی زمین پاک

همایش روز جهانی زمین پاک با همکاری شرکت همورا سیستم و شرکت آوای ارسباران

همایش بانکداری الکترونیک

همایش بانکداری الکترونیک

صنایع تولیدی آلوم‌بر، تولیدکننده و واردکننده یراق آلات و تجهیزات کابینت

صنایع تولیدی آلوم‌بر، تولیدکننده و واردکننده یراق آلات و تجهیزات کابینت
(عکاسی محصولات جهت تهیه بروشور)

صنایع الکترونیکی مگامداوم (عکاسی محصولات)


یکی از نمونه کارهای عکاسی شرکت همورا پروژه مسکونی باغ بهشت می‌باشد. این عکس از نمای خارجی مجتمع گرفته شده است.

یکی از پروژه‌های عکاسی شرکت همورا، مجتمع مسکونی باغ بهشت
 نمای خارجی مجتمع

یک عکس از نمای داخلی مجتمع مسکونی باغ بهشت

نمای داخلی مجتمع مسکونی باغ بهشت

 

عکس‌های پروژه‌ی عکاسی کافه آنسو

 

منوی کافه آنسوعکس 1


منوی کافه آنسوعکس 2

 

عکس 3

 

عکس 4

 

عکس 5

 

تاریخ آخرین به‌روز رسانی: 16 فروردین 1398

با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 02144264163 داخلی 20، با ما تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا به سرعت با شما تماس بگیریم.

مطالب بر اساس تگ‌ها
مطالب برگزیده
همایش روز جهانی زمین پاک
شرکت همورا و موسسه آوای ارسباران، روز زمین پاک را با برگزاری همایشی در روز سه شنبه، 2 اردیبهشت سال 93 گرامی داشتند. ژئوتوریسم و اهمیت الکترونیک در حفظ زمین از جمله موضوعات مورد بحث در این همایش می‌باشد.
اطلاعات بیشتر
مجتمع مسکونی باغ بهشت
پروژه مسکونی باغ بهشت به مساحت حدود 9 هکتار، متعلق به بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) بوده که با سرمایه‌گذاری بانک حکمت ایرانیان در حال ساخت می‌باشد. این مجتمع شامل 14 بلوک (برج) و هر یک به تعداد 12 طبقه می...
اطلاعات بیشتر
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
در خبرنامه همورا ثبت‌نام کنید!
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم. نمونه خبرنامه
از اینستاگرام همورا چه خبر؟
گر به صد منزل فراق افتد میان ما و دوست/ همچنانش در میان جان شیرین منزلست (سعدی)